за браковете от един пол

  • 11 615
  • 368
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 118
http://showbusiness.actualno.com/news_175813.html

няма лошо ,НО..

как да възпитаме у децата кое е правилно и кое не е . , а кое е всъщност?!
и аз не знам ,почвам да се притеснявам с неизбежния момент на обяснението ..

# 1
  • Мнения: 740
Не виждам нищо лошо.
А защо трябва да бъде правилно или неправилно? newsm78
Важни са човешките взаимоотношения, а не ограниченията от пол, раса, религия, националност и т.н.

# 2
  • Мнения: 940
И аз смятам, че не бива да насаждаме на децата си какво според нас е правилно и неправилно. Те сами ще решат за тях си.

# 3
  • Мнения: 2 471
Не мисля, че в случая има правилно и неправилно. Ако след време установиш, че детето ти е с хомосексуална ориентация, как ще реагираш? Ако някой е щастлив, има необходимост от такова семейство и не пречи на околните - защо не. Да, трудно е да се обясни на дете, което знае - мама е мама и тати е тати. За всички има място под слънцето. Нека децата от рано да разберат, че хората са различни и да ги приемат такива, каквито са.

# 4
  • Мнения: 7 947
Нямям против обратните, но определено имам против да създават семейства или встъпват в брак! За мен семейството е нещо свято, както и взаимоотношенията в него. Както и децата, които имат нужда от майка и баща! За мен например дете, отгледано от подобна гей двойка би било объркано и би имало неточна представа за всичко...

# 5
  • Мнения: 2 471
Нямям против обратните, но определено имам против да създават семейства или встъпват в брак! За мен семейството е нещо свято, както и взаимоотношенията в него. Както и децата, които имат нужда от майка и баща! За мен например дете, отгледано от подобна гей двойка би било объркано и би имало неточна представа за всичко...
Със или без брак, много хомосексуални жени имат деца. Няма как да знаеш, дали това дете автоматично ще е бъдещ хомосексуалист. Повечето хора с различна сексуална ориентация, са отгледани от стабилни семейства, стереотипни за обществото.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нямам против  Wink само да не отглеждат/възпитават поколение  Naughty

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нямам нищо против ...
само да са в друга държава или на 2 м под земята ... те да си изберат.

# 8
  • Мнения: 2 197
Нямам нищо против хомосексуалните двойки, с или без брак. Ако такава двойка иска и може да си отгледа дете - пожелавам им късмет. Дали е правилно или не не съм аз тази, която ще реши. И ще се опитам да не насаждам на дъщеря си негативно отношение към "различните" или към хора, чието поведение не одобрявам. Нека сама тя да прецени кое е правилно и дали въобще и влиза в работата да о(б)съжда нечие поведение. Аз също не одобрявам много неща и не ги правя, но това не означава непременно, че това което правя аз е най-правилно. Затова винаги казвам "по мое мнение това трябва да се прави така:", а не "това е неправилно да се прави така".

Нямям против обратните, но определено имам против да създават семейства или встъпват в брак! За мен семейството е нещо свято, както и взаимоотношенията в него. Както и децата, които имат нужда от майка и баща! За мен например дете, отгледано от подобна гей двойка би било объркано и би имало неточна представа за всичко...
A децата, родени без брак и извън тази свята институция според теб какви са? Аз твърдя, че дъщеря ми има двама родители и взаимоотношенията между тях са толкова истински колкото и в брачна двойка. Само че ние няма да се оженим. А за това дали дете в еднополов брак ще бъде ощетено не съм съгласна. Въпрос на шанс. Може то да получи много повече подкрепа и обич от родителите си, които се обичат и уважават отколкото децата в толкова много бракове съществуващи проформа или такива, в които е практика насилието и др. под.

# 9
  • Мнения: 7 947
Нямям против обратните, но определено имам против да създават семейства или встъпват в брак! За мен семейството е нещо свято, както и взаимоотношенията в него. Както и децата, които имат нужда от майка и баща! За мен например дете, отгледано от подобна гей двойка би било объркано и би имало неточна представа за всичко...
Със или без брак, много хомосексуални жени имат деца. Няма как да знаеш, дали това дете автоматично ще е бъдещ хомосексуалист. Повечето хора с различна сексуална ориентация, са отгледани от стабилни семейства, стереотипни за обществото.
Не говоря за това, че дете на хомо-двойка ще стане и то хомосексуално! Говоря за цялостния мироглед на детето! За примера, който "родителите му" ще бъдат и всъщност това дете ще е от друг чужд човек, ами неговите права...нещо ми куца в цялата обстановка и просто не го приемам.
П.П. и ние сме без официален брак Wink, за съвсем друго говоря аз...

# 10
  • Мнения: 2 471
 Същото е и при семейства, в които единият родител е алкохолик или наркоман. Или пък и двамата имат някакъв проблем. Какъв е примера за детето им тогава? А и осиновените деца от бездетни двойки, и те са от "чужд" човек. Но пък, всеки си има гледна точка

# 11
  • Мнения: 7 947
Еми да, същото е при алкохолик или наркоман - родител - и това не го одобрявам и разбирам! Вие приемате ли го?

# 12
  • Мнения: 2 471
Еми да, същото е при алкохолик или наркоман - родител - и това не го одобрявам и разбирам! Вие приемате ли го?
Не го разбирам определено.Но дали приемам или не, факт че че има такива хора.  Говоря за децата им, те не стават автоматично такива. Нали за мирогледа на децата им спомена по-горе. Това е мое мнение, не го насаждам Peace

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 15:58 от Dencho

# 13
  • Мнения: 7 947
За трети път уточнявам - не говоря за това дали децата ще станат хомо!!! Говоря за цялостния им мироглед, които биха възпитали у тях една хомо двойка и една хетеро двойка - ето тук е разликата...И не ми казвайте, че приемате за нормално едно детенце да има две майки или двама бащи, тва е меко казано тъпо!

# 14
  • Мнения: 2 471
Ама ако едно нещо е нормално за мен, за друг не е нормало. Различни хора сме все пак

Общи условия

Активация на акаунт