Родиха се седемзнаци в Египет

  • 2 806
  • 11
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 112
Чух сутринта и се изцъклих. Аз едва не лудвам с моите две, а седем... Ама да са им живи и зрави. Само дето не чух нищо за бащата. Дали не е забегнал някъде? Laughing

# 2
  • Мнения: 1 174
Е,това вече е чудо!Да са живи и здрави,как се гледат................... ooooh!

# 3
  • Мнения: 770
Да, гледах репортажа по БТВ. Направо невероятно. Семейството вече е с 10 деца преди седемте близнаци. Дано да се преборят и да пораснат здрави Peace

# 4
  • Мнения: 2 013
Да, гледах репортажа по БТВ. Направо невероятно. Семейството вече е с 10 деца преди седемте близнаци. Дано да се преборят и да пораснат здрави Peace

Да са им живи и здрави. В малко кофти държава са се родили, но пък такава им била съдбата.
Преди раждането им семейството е имало 3 момичета и са се подложили на "лечение за стерилитет", за да имат момче. Какво е било туй лечение за стерилитет за зачеване на момчета не знам, но е дало добър резултат  Joy Цели 4 момчета, плюс още три девойки за разкош. Общо децата стават 10.

# 5
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Машалла !!!  Shocked
 В Египет родата е голяма, свекърви и тъщи, лели и братовчедки ще запретват ръкави и ще помагат!
Дано всичките дечица са в добро здраве- това е най-важното засега!

# 6
  • Мнения: 138
И аз сутринта разбрах за седемзнаците. Баща ми чул обаче, че били 9, но 2 починали при раждането.
Да са им живи и здрави.

# 7
  • Мнения: 141
да наистина бебетата са били 9  Shocked Shocked Shocked,както някой по-горе беше казал аз с 2 деца се ошашавям на моменти ,а  тук 7+3 Wink,да са им живи и здрави

# 8
  • Софето
  • Мнения: 616
Лелееееее 7 бебета  Shocked. Как ли е успяла да ги износи и роди толкова големки, та аз две едвам износих до 36 г.с. и родиха се по 1900.
Много здраве и късмет на бебеченцата  Grinning.

# 9
  • Мнения: 4 589
Това наистина е чудо. Как ги е износила предвид условията в които живеят, акъл не ми го побира. Да са и живи и здрави да може да ги изгледа.

# 10
  • Мнения: 2 960
тази мама направо се е отчела...как ги е износила -чудоооооо на природата.Как обаче ще ги гледа-май и трябва цяла рота от помощнички.Да са и живи и здрави севемте чуденца!!!

# 11
  • Мнения: 494
Евалла,да са и живи и здрави,а на майчето много късмет и здрави нерви!

Общи условия

Активация на акаунт