Възглавница?

  • 875
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 784
Искам да си купя удобна възглавница - държа да бъде относително твърда, а не от тези, на които като легнеш и главата ти пада до нивото на леглото, все едно си без възглавница. Имам вече около 3-4 възглавци, които след няколко месеца ползване толкова омекват и се деформират, че не стават за нищо.
Моля, препоръчайте ми марка или магазин, от където мога да намеря такава!

# 1
  • Мнения: 1 672
аз гледах хубава възглавница в Брошурата на МЕТРО ортопедична е даже ще я купувам за мъжа ми  Peace

# 2
  • Мнения: 784
Аз тези 3-4 дето ги имам всички са купувани от Метро и са "ортопедични" ...

# 3
  • Мнения: 1 672
за колко лв. си ги купувала?

# 4
  • Мнения: 784
Вече не помня, купувани са по различно време .......

# 5
  • Мнения: 1 672
защото тази за която ти говоря е на цена 30 лв. и не е евтина затова не мисля че ще е лоша

# 6
  • Мнения: 345
На мен понеже и аз основно имам проблеми със схващане на врат масажистката ми препоръча ортопедичната възглавеница на Tarrington house от Метро, другите не стрували.

# 7
  • На село
  • Мнения: 873
От няколко месеца имам пенолатексова възглавница от фирма Екон - на по-удобна възглавница не съм спала. Има 3-4 вида в зависимост от височината. 20тина лева струва.

# 8
  • Мнения: 1 701
От няколко месеца имам пенолатексова възглавница от фирма Екон - на по-удобна възглавница не съм спала. Има 3-4 вида в зависимост от височината. 20тина лева струва.
Peace Peace Peace

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние си купихме от Зона в началото на годината и сме доволни. Имаше няколко различни вида твърдост.

Общи условия

Активация на акаунт