Отзиви за частна школа Образователни технологии?

  • 26 718
  • 19
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Днес бях на презентация.
Звучеше добре.
Каката сега ,ще бъде 7 клас.
Интересувам се от мнения на майки чиито деца са учили там Thinking

# 1
Здравей, не мога дя ти кажа за подготовката за след седми клас, но аз преди 3 години се подготвях за кандидатст-студентски изпити в Образователни технологии. Мога да кажа само добри отзиви. И към преподавателите, подготовката, учебните материали. Правехме много примерни изпити, които ги оценяваха, всички теми ги маркирахме с различни цветове маркери, което не съм и предполагала, колко помага в запомнянето и дори и като студентка все още маркирам, когато уча за изпити. В нашата група всички станахме студенти. Още веднъж подчертавам, че става въпрос за кандидатстване след 12 клас и нямам представа как седят нещата при подготовката за след 7-ми клас. Както и информацията ми е от преди 3 години, но бих се радвала ако школата е на същото ниво. И разбира се не трябва да разчитаме само на школата. Желая ти успех и другата година да се радваш на гимназист  Hug

# 2
Много ми е трудно да отида до офиса им в работно време, а не дават информация по телефона. Знаете ли колко струват курсовете там тази година? Освен това къде се провеждат заниманията?

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Записах я.
1400лв за 2 предмета /български и математика/
Всяка събота по 6 астрономически часа.
3 математика и 3 български.

# 4
Ами моята се подготвяше там. И са добри,имат хубави програми,но всичко е до желание. Ние имаме 5.76 на изпита по български и се е готвила само там. В същото време по математика има 3.94.. Зависи как й вървят предметите и доколко ги харесва. Но определено ще й дадат всичко необходимо..

# 5
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Ами моята се подготвяше там. И са добри,имат хубави програми,но всичко е до желание. Ние имаме 5.76 на изпита по български и се е готвила само там. В същото време по математика има 3.94.. Зависи как й вървят предметите и доколко ги харесва. Но определено ще й дадат всичко необходимо..
  bouquet

# 6
  • Мнения: 771
Синът ми се подготвяше , но за кандидатстване въвъ ВУЗ. Мнението ми като цяло е добро. Имам колежка, чието дете се готви там за след 7-ми клас.И тя е доволна. Хареса ми системата им. Малобройни групи, изпити. Е, не всичко е о;к! На презентацията ни увериха, че ако нещо не върви ще ни се обаждат - да, ама-не! Синът ми се готвеше по БЕЛ и по История. По Литература за всичките години в у-ще беше прочел само "Радини вълнения"!!! Не зная този учител как го подкокороса, но извън списъка на прочетените произведения остана само "Тютюн"!!! Мисля, че се казваше Краси. Синът ми беше във възторг от учителя си!!! Яви се на 3 изпита по Б.език - нямаше оценка под 4!!!! Но Историята..............! Много обещания, но нищо! Е, сигурно и той има вина, но никой не ме предупреди, че синът ми не учи!!!Яви се на 3 изпита по История.....и на трите - 2 !  Така, че явно зависи при кого ще учи детето.
УСПЕХ!

# 7
  • Мнения: 171
Моят син беше на курс по БЕЛ (7 клас) тази година.
Много съм доволна.
Той няма афинитет към тази наука, но изкара 5,25 на изпита.Убедена съм, че без курса нямаше да се получи.

# 8
  • Мнения: 771
Въпреки някои резерви, препоръчвам тази фирма. Изборът не е голям, а и не съм привърженик на частни уроци при някой учител.Тук си следят изискванията и са в крак.

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сестра ми е много доволна от подготовката дори за кандидат студентски изпити от тази фирма. Може ли на лични бързо точен адрес да ми изпратите, защото една приятелка отива да си запише детето, а обаснението първата пресечка и после .... незнамси къде от родата не ме устройва, за да знам какво да и кажа точно.

# 10
Често чета форума, никога не съм писала.
 да кажа по  темата

Когато бях  7ми  клас ходех  на курсовете на образоватлни технологии, доволна  съм.
 Сега съм  12 клас и  смятам да се запиша отново  там.

# 11
Ходя в тази школа на курс по История. Подготвям се за кандидат- студентски изпит. За 5те или 6те часа, в които съм ходила до сега, разбирам всичко още по време на преподаването на темата. Може би зависи от учителя или от това, доколко слушаш внимателно и имаш желание Simple Smile Методът им е страхотен- подчертаване на отделните акценти с различни цветове... запомнянето е по лесно. Харесва ми и това, че групата е малка, а когато отсъстваш, винаги трябва да е по уважителна причина и след уведомяването на настойника.
Хайде, тъкмо сега сядам да чета и след час, два отивам на урок Simple Smile

# 12
здравейте!знам,че темата е стара и се извинявам за евентуално причиняване на неудобство,но исках да попитам за тези курсове тъй като ми ги препоръчаха,но за жалост не мога да намеря телефони или сайт за контакт.Ако някой знае моля да каже или да пише на sweet_kiki@gbg.bg  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 708
Ето  ТУК са офисите и телефоните по градове.

Принципно използваш гугълеца, пишеш Образователни технологии и първото, което излиза е това.

# 14
еми да търсих го в гугъл амаа не знам какво съм направила,та не ми излезе...благодаря!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт