ще вдигаме сватба-помощ!

  • 1 027
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43

  Здравейте мамита,
няма кой друг да попитам, пък и нали тука всичко може да се разбере ...  smile3506.
Бременна съм вече в третия месец и с таткото искаме да се оженим октомври... тук вече идва страшното!Какво се прави преди сватбата,наистина нямам никаква идея..,от къде започва подготовката?!?Много ще се радвам също ако мамите от Пловдив ми дадат някои друг ценен съвет как стоят нещата конкретно в нашия град
 Моля ви помогнете ми  newsm17
 
Предварително ви благодаря  smile3525

# 1
  • Мнения: 2 960
Не съм от пловдив ,но първото което трябва да направите е да решите къде ще става бракосъчетанието.Освен в традиционните ритуални зали има и други предложения вече.Изберете си дата!!!Запазете си я!
Избери си ресторант ,направи си сметка колко човека ще си поканиш ,намерете къде да си направите поканите.........това е като първа стъпка.Роклята трябва да си я избереш малко преди датата Laughingза да си наясно дали ще се вмъкнеш в нея. Joy Joy И...а да-изберете си готини кръстници!!!
Айде мамите от Пловдив да ти помогнат с реални предложения.Виж в темата ПО ГРАДОВЕ...там ще се включат повече мами от Пловдив!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 478
Първо провери за свободни дати и часове в дома, църквата и ресторанта, като междувременно си изготвила и списък на гостите (в ресторанта трябва да кажеш бройка). Това е най-важното. Избери каква ще бъде сватбата ти. Направи си списък на нещата, които трябва да се купят или направят. Ииии успех  Simple Smile

П.П. Моята сватба беше през 2005г. с изнесен ритуал.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Честито за хубавите новини! Hug
Но мисля, че темата ти е за друг подфорум, където ще намериш повечко инфо и полезни съвети! Hug

# 4
  • Мнения: 297
Здрасти,аз подписах на 09.08 и беше много хубавко,малко хора и семпличко!Зависи само от вас какво искате и как да го направите.Успех   bouquet Ако имаш някви въпроси ми пиши

# 5
  • Мнения: 2 803
Честито! Всичко си организирахме сами с мъжо за около месец, че коремчето ми разстеше и нямаше да ми стане роклята. Не се притеснявай, уточнете си датата и после действайте!

Успех!  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 798
Нямаш нужда от помощ, а от поздравления   Peace
Ние нашата сватба огранизирахме изцяло по наш вкус, без да се съобразяваме с никого. Същото направихме и с избора на гости - предимно приятели, по-малко роднини. С толкова мерак организирахме всичко, че сега ако го повторим - би било същото  Laughing
Направете си го - да ви харесва, да се забавлявате и да ви е мил спомен  Grinning

# 7
  • Мнения: 242
www.svatba.start.bg - има много много полезна информация да не кажа всичко .Успех с организацията и накрая един чудесен празник   bouquet

# 8
  • Мнения: 678
Честито   bouquet И за бебто и за сватбата  Simple Smile
Освен, че е необходимо да си изберете дата и час за сватбата, също така е нужно и да си подготвите медицински изследвания със съпруга ти, тъй като са задължителни - в общината ще ви ги изискат (валидността им мисля, че е месец). Ако сте решили да има и църковен ритуал ще трябва да ги съчетаете, което не е много лесно. След това ще е необходимо да определите броя на гостите и мястото на веселбата  Grinning За всички останали джунджурии като рокля, костюм, покани, чаши и още и още, мисля че за един ден човек може да се организира  Peace Но и нещо много важно е да прецените дали искате сватба на която да се забавлявате с гостите ви, или да бъде всичко изпипано до най-малкия детайл, да ти е коствало мног онерви и усилия и накрая да се окаже, че си направила сватба не за вас двамата, а за гостите.
Може да потърсиш и форуми за сватби в нета - там има доста подробно обяснени нещата  Peace

# 9
  • Мнения: 2 495
http://www.svatbata.bg/
В този сайт ще намериш много информация Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 809
Честито за прекрасните събития. И аз мисля, че относно сватбата не си за този форум. Има сватбени форуми, където ще намериш много добра информация. Наистина най-важното е да си изберете датата и да резервирате гражданското, църквата и ресторанта. В svatbata.org ще намериш нужната подкрепа и съвети. Нашата сватба беше преди 1 година и ми се иска да беше продължила повече време, всичко мина, като един миг, а приготовленията траяха половин година Laughing Желая ти една прекрасна и незебревима сватба и на теб  bouquet

# 11
  • Мнения: 566
честито !!!Значи първото което трябва да направите с мъжо е да намерите ресторант който е свободен за датата която сте избрали, след това в дома  да си запишете час и ако има църква и там да се уточните .Изберете си кумове,сватбена агенция ,фотограф и други такива "дреболии". Аз ти предлагам два много добри ресторанта и с добри цени на куверт "Джия  Бийч " и " Империал".Моята сватба беше във Империал и останахме много доволни там ти подаряват за първата брачна нощ  нощувка в младоженския им апартамент.Беше много яко и сега ако трябва да се женя пак там ще си направим купона.УСПЕХ  newsm10

# 12
  • Мнения: 566
забравих да ти кажа мила ако имаш някакви други въпроси или ако с нещо мога да ти помогна пиши на личен

# 13
  • Мнения: 1 795
Честито, действай първо с ресторанта и ритуалната, за да уточните датата, после има още допълнителни неща ди джей, халки, торта, рокля, на мен също ми предстои сватба, но през септември, рокля още нямам, ще я взема двайсетина дни преди сватбата, че да не я пръсна в сублимния момент Joy

# 14
  • Мнения: 387
Браво за красивата новина,успех и мноооого здраве на всички от бъдещото ви семейство...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт