А липсва ли нещо в брака ви?

  • 2 255
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 128
По принцип да достигнеш  съвършенството си е голямо изкуство. Аз мисля, че съм си намерила идеалния човек Mr. Green, осем години се обичаме, харесваме, желаеме,  уважаваме, разбираме, понасяме си дефектите........и т.н. Но въпреки всичко понякога усещам, че нещо ми липсва. Понякога романтика, понякога жар, понякога свобода...Човъркат ли ви и вас такива мисли или аз се вкарвам в някакви филми?

# 1
  • Мнения: 183
Ами май е нормално е да се разминавате от време на време.

Мисля,че няма как по 24ч. да сте на една и съща вълна.

Не се вкарвай във филми Wink

# 2
  • Мнения: 2 448
Ако много се замисляш върху нещата, които те човъркат в един момент ще станат повече.

Струва си да се замислиш и да се притесниш, само ако те връхлитат подобни мисли дори, когато съзнателно се опитваш да ги отхвърлиш.

# 3
  • Мнения: 1 896
Напоследък сме се нагърбили с много неща едновременно и времето, което успяваме да отделим един на друг не ми е достатъчно.Чувствам липса в това отношение.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 545
Винаги ще има нещо, което да липсва, защото идеални връзки няма, както и идеални хора. Важното е да има компромиси, взаимно уважение, любов и диалог.

# 5
  • Мнения: 581
 Аз предпочитам да се наслаждавам на обичта, спокойствието, доверието и всички други хубави неща в брака и живота, отколкото да се замислям какво ми липсва (всъщност аз много добре знам какво не ми достига, но човек не може да има всичко).При положение, че имам най-важното от което се нуждая, не виждам смисъл да задълбавам и да се вкарвам в такива филми, смятам го за изключително нездравословно.

# 6
  • Мнения: 123
Ами май е нормално е да се разминавате от време на време.
Ако разминаването е от време на време мисля,че е нормално и няма проблем.

# 7
  • Мнения: 2 388
Свободно време от негова страна, за да можем да сме повече заедно.
Това обаче си има и хубавите страни, но не винаги.

# 8
  • Мнения: 919
Свободно време от негова страна, за да можем да сме повече заедно.
Това обаче си има и хубавите страни, но не винаги.
Peace

# 9
  • Мнения: 1 629
Иска ми се примерно да излизаме повечко, да размишляваме над разни глупави теми, а сега само какво ще сготвим, кога ще пазаруваме, битовизми общо взето, да имаме някои пропуски, но не са съществени Naughty

# 10
  • Мнения: 940
За момента нищо не ми липсва.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Липсва ми съпругът ми.
За да ни осигури и нищо друго да не ни липсва, той работи на хиляди километри от нас. Знам, че и ние много му липсваме...

# 12
  • Мнения: 4 290
Липсва ми съпругът ми.
За да ни осигури и нищо друго да не ни липсва, той работи на хиляди километри от нас. Знам, че и ние много му липсваме...
И аз така. С месеци не се виждаме, освен по скайпа и това не се харесва и на двама ни. Какво да се прави, надявам се един ден нещата да се променят.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Повечко свободно време само за нас двамата  Wink

# 14
  • Мнения: 7 947
Оф, липсват ми много неща...като започна от онова гъделичкане в корема, когато го видех някога, и което сега се е превърнало в обич, от пищните подаръци, които сега са практични и не така изненадващи, защото ми подарява онова, което знае, че съм си харесала, от онези мигове на забрава за целия свят, когато сме двамата и които сега са изпълнени с гласчето на малкия...Но онова, което ми липсва и което сравнявам с преди - сега е заместено от нещо по-дълбоко. И самото ни ежедневие е променено - няма ги вечерните купони и напивания, компании и главоболие за сметка на вечерите гушнати пред телевизора и т.н. и т.н.  Wink Нещо си отива, друго идва, живота е движение!

Общи условия

Активация на акаунт