Крем за назолабиалните гънки

  • 18 662
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Има ли такъв крем който да оказва някакъв ефект върху назолабиалните гънки: http://www.ohsu.edu/dermatology/patients/images/filler2_pre.jpg ? При мен са доста изразени,но тъй като мисля,че още ми е рано за оперативна намеса(25г),ме интересува дали има друг начин да се позагладят.

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 21:39 от LaPerla

# 1
  • София
  • Мнения: 156
Виж този:   http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=174  , но той е за зряла кожа!

# 2
  • Мнения: 5 593
Извинете за тъпия въпрос, но какво означава "назолабиалните гънки"?

# 3
  • Мнения: X
И при мен са изразени и то отдавна. Не вярвам,че с крем могат да се коригират  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 368
Извинете за тъпия въпрос, но какво означава "назолабиалните гънки"?
Погледни на снимката от 1-я пост - бръчката от носа към устната.

# 5
  • Мнения: 2 199
Според мен единственното подобрение е някякъв филинг да използваш, макар, че и с него няма да постигнеш желания ефект. Казвам го от личен опит.

# 6
  • Мнения: 776
Може би филингът върши най-добра работа, но той се препоръчва към 30-та година. Аз съм на същата възраст като авторката на темата и за целта ползвам анти-ейдж серуми за 30+. Никак не са ми навредили, даже напротив - има заглаждане Hug Но, съм абсолютно сигурна, че ако бях на 30 и няколко и с вече по-изразени бръчки, въпросните серуми нядали щяха да си свършат работата Tired Т.е. какъв е смисълът да спазваш правилото за "козметика според възрастта", ако нещо, предназначено за твоята възрастова група, няма висока/пълна резултатност при 5 години по-млада кожа? Thinking

# 7
  • Мнения: 880
kiora,би ли споделила какво точно ползваш?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 110

Филър на Диор,специално за назолабиалните гънки.Нанася се локално,има добри отзиви за него,друг пак на Диор
този го дават за моментален ефект той е за всички сухи линии,докато горния е специално разработен за назолабиалните гънки.

# 9
  • Мнения: 776
kiora,би ли споделила какво точно ползваш?

Като нощна грижа - един серум против бръчки на Ingrid Millet от серията Bio Elita, като комбинирам с крема Cremestructure отново на марката. Резултат видях по средата на 2-та опаковка. Не е драстичен, но е видим ефекта Hug
През деня - фитоелексира от серията против остаряване на Др. Рено, но го ползвам от сравнително скоро и не мога да кажа за резултат на този етап Peace

# 10
  • Мнения: 5 313
и аз ще следя темата за нови продукти.

# 11
  • Мнения: 112
Аз не мисля, че имаш бръчки около устните.  Такъв е контура на лицето ти и едва ли с кремове може да се промени. Няма нищо фрапантно, което да трябва да променяш. Peace

# 12
  • Мнения: 528
От началото на лятото направих два курса с хиалуронова киселина, по една таблетка дневно.
Не че лицето ми се опъна като с вълшебна пръчица, но определено бръчките около устата ми станаха някак по-изпълнени и не толкова забележими.
До края на годината мисля да изпия още една опаковка.

# 13
  • Мнения: 502
  Записче.  И аз имам такива гънки,но мисля,че не биха се махнали напълно. Но ще ви чета,може пък да се изненадам приятно от ефекта на някое ново мазило.

# 14
  • Мнения: 880
Аз не мисля, че имаш бръчки около устните.  Такъв е контура на лицето ти и едва ли с кремове може да се промени. Няма нищо фрапантно, което да трябва да променяш. Peace

Не съм аз на снимката,просто я сложих за пример.
Иначе положението при мен не е фрапантно,но искам да взема мерки навреме,защото имам "тенденцията" и не искам да се задълбочава . Wink

Общи условия

Активация на акаунт