По грозни от всички останали.Как е възможно?

  • 5 501
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Гледам най-грозната жена на всички времена и се чудя дали е била щастлива. Може ли грозотата по някакъв начин да ти попречи на щастието?Според мен - не. Всепризнатата грозница за всички времена имала 4 деца и любящ съпруг.Явно е компенсирала жената с любов и всеотдайност. Не е имало тогава пластични хирурзи, нито разкрасителни процедури като днешните.
Съвременните грозотии, не само, че не компенсират ами и се перчат с грозотията си и ни я навират в лицето, сякаш трябва да имаме респект от тях. Някои даже са станали такива при положение, че са хвърлили луди пари за разкрасяване, а са станали комични. И душите им на някои са толкова грозни колкото и външния вид - направо пълен комплект. На мен лично най-грозната за всички времена ми  е донякъде симпатична, че поне за свястна е минавала, ама е било в далечни времена все пак. Не всички могат да се родят красиви, но лично мен много ме отблъсква комбинацията грозотия- грозна душа. Отврати ви казвам, попадала съм на такива и не искам да ги срещам повече в живота си.
На Азис снимка няма да поставям, всички го знаете колко е красив и добър! Joy

Най-грозната жена за всички времена:
http://de.fishki.net/picsw/082007/21/strashnaya/strashnaya_04.jpg
http://de.fishki.net/picsw/082007/21/strashnaya/strashnaya_02.jpg
http://de.fishki.net/picsw/112007/13/scariest/jocelyn_wildenstein.jpgJocelyn Wildenstein
http://de.fishki.net/picsw/112007/13/scariest/michael_jackson.jpgMichael Jackson
http://de.fishki.net/picsw/112007/13/scariest/william_dafoe.jpg

# 1
  • Мнения: 3 423
Азис е прекрасен, няма да го бараш!

# 2
  • Мнения: 4 585

Баси грозната тема. Направо не е за Клюкарника. Модовете ако решат, да я разкарат в КМ.
Лискеееее, гутен комен.
Абе последния линк, не е ли мъж?

# 3
  • Мнения: 1 479
Азис е прекрасен, няма да го бараш!
Да,другото е гадно.

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
svetlanka85

Теб от `къв зор те интересуват грозните! Ето, ти си живото доказателство за онази тема за женската злоба. Хората нищо не ти правят, дори не ти се налага да живееш с тях и дори не ги познаваш, а си тръгнала да ги плюеш. Е, сега по-красива ли се почувства? Животът ти по-малко нещастен ли стана като разнищи "тъпия" семеен живот на онази жена? Какво те интересува как има любящ мъж до себе си и деца? Или твоят ти бяга нещо по тъча? Първо оправи своя си живот, пък после се кахъри за чуждата красота/грозота и живот.

Я си дай снимката тук да те видим колко си красива! Пък после ще те обсъдим наред с "грозните". То, грозни хора на външен вид няма, а само по душа.

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 13:42 от Vivi

# 5
  • Мнения: 1 479
svetlanka85

Теб от `къв зор те интересуват грозните! Ето, ти си живото доказателство за онази тема за женската злоба. Хората нищо не ти правят, дори не ти се налага да живееш с тях и дори не ги познаваш, а си тръгнала да ги плюеш. Е, сега по-красива ли се почувства? Животът ти по-малко нещастен ли стана като разнищи тъпия семеен живот на онази жена? Какво те интересува как има любящ мъж до себе си и деца? Или твоят ти бяга нещо по тъча? Първо оправи своя си живот, пък после се кахъри за чуждата красота/грозота и живот.

Я си дай снимката тук да те видим колко си красива! Пък после ще те обсъдим наред с "грозните". То, грозни хора на външен вид няма, а само по душа.
smile3521Когато се погледна в огледалото-понякога се мисля за "мацка убиец",друг пьт за "блатна вещица".

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 13:43 от Vivi

# 6
  • Мнения: 4 585
Защо да е тъп живота на онази жена?
Имала е четири деца, мъж, който се е любил с нея, може да е била добра къщовница, да е създавала уют покрай себе си, да е раздавала любов.. Децата й едва ли са я намирали за грозна.
Просто няма такива деца.
И кое е било журито, определило я за най-грозна. Като че ли са виждали всички жени.
Сетих се за журито, от съфорумки от КМ ще да е било. Те са компетентни.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е тъп. Забравила съм да сложа кавички. Ето, поправих го.

# 8
  • някъде
  • Мнения: 979
http://de.fishki.net/picsw/112007/13/scariest/jocelyn_wildenstein.jpg За тая незнам каква й е душата,обаче в акъла Ич я няма явно.За да се обезобразиш така и то доброволно,нещо трябва да ти липсва.

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Това,което й липсва е за психиатър. Нищо чудно да е някакво пристрастяване към пластичните операции и май имаше нещо като фотофобия (човек не се харесвал като се види на снимка или в огледалото), но не съм сигурна в термина.

# 10
  • Мнения: 25 570
но лично мен много ме отблъсква комбинацията грозотия- грозна душа. Отврати ви казвам, попадала съм на такива и не искам да ги срещам повече в живота си.

Хм, а мен точно обратното ме потриса - красива външност и грозна душевност. Борба на контрастите, както би казал поетът.
Интересното е, че колкото повече се лустросва външността, толкова повече вътрешното взема превес и оставя отпечатък върху нея.
Няма нищо по-противно и отблъскващо от красиви очи и устни, присвити злобно. Поне за мен.

# 11
  • Мнения: 2 032
Светланка, темата ти е по-тъпа от всички останали. Как е възможно?

# 12
  • Мнения: 25 570
О, Алиса, да не би да ѝ даваш идея да пусне нова тема "По-тъпа от всички останали. Как е възможно?" newsm78

# 13
  • Мнения: 308
но лично мен много ме отблъсква комбинацията грозотия- грозна душа. Отврати ви казвам, попадала съм на такива и не искам да ги срещам повече в живота си.

Хм, а мен точно обратното ме потриса - красива външност и грозна душевност. Борба на контрастите, както би казал поетът.
Интересното е, че колкото повече се лустросва външността, толкова повече вътрешното взема превес и оставя отпечатък върху нея.
Няма нищо по-противно и отблъскващо от красиви очи и устни, присвити злобно. Поне за мен.

   Подкрепям това мнение и ще допълня, че красотата за всеки човек е нещо индивидуално. Това, че ти се мислиш за красива не означава, че и другите те виждат така. А когато се стигне и до разговор с някой човек, тогава красотата се вижда по друг начин. Виждала съм големи красавици и след първото изречение ми стават противни и грозни, дори и физически.

# 14
  • Мнения: 1 072
В тази тема е фрашкано с императивни заключения. Не само на авторката. Ще наблюдавам с интерес, до къде ще доведе това.  Sneaky

Общи условия

Активация на акаунт