Могат ли да се поръчват неща за България от amazon.com

  • 3 941
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Мисля да поръчам нещо от www.amazon.com,но не съм сигурна дали правят доставки до България. smile3503
/Не съм сигурна дали темата е за тук.../

# 1
  • Мнения: 432
Зависи какво ще поръчват. За книги и подобни неща няма проблем. Ако обаче е храна - дори захарчета - не става. Най-лесно е да се опиташ да си направиш поръчката и ако стоките попадат в дадено ограничение за доставка, ще ти се изпише в червено, че не ги доставят до България.

# 2
  • Мнения: 1
ами аз си поръ4ах един ръ4ен 4асовник и си го полу4их без проблем.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18
А имали обмитяване на стока и ддс маи не ми е за тук въпроса

# 4
И на мен ме интересува има ли обмитяване и до каква стойност е, коя доставка е за предпочитане: стандартна, бърза ......  Къде се получават поръчките, и дали може да се пазарувя с Виза Електрон на ЦКБ дебитна, ако някой знае, благодаря.

# 5
  • Мнения: 320
И на мен ме интересува има ли обмитяване и до каква стойност е, коя доставка е за предпочитане: стандартна, бърза ......  Къде се получават поръчките, и дали може да се пазарува с Виза Електрон на ЦКБ дебитна, ако някой знае, благодаря.
С виза електрон съм сигурна,че може да се пазарува.Ами проверете в темата за ebay  / http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326786.640 /.Там сега обсъждаме митните такси.Препоръчвам ви да проверите първо в ebay.Там можете да купите и нови неща на много ниски цени.Аз исках да поръчвам ipod на дъщеря ми от amazon за 120$,а го купих за 45$ от ebay/с безплатна доставка/. Wink

Общи условия

Активация на акаунт