Летни Олимпийски Игри - Пекин 2008 (ІІ)

  • 17 448
  • 469
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607







Първата тема за игрите


БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ !!!!!!!!!

 bg bg bg bg bg bg bg bg

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 16:09 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 9 894
риспект, мамо Цоцоланке  Peace
а какъв късметлия е президентът - отиде да погледа олимпиада и хоп! като по поръчка златен медал  Hug

# 2
  • Мнения: 4 435
Айде да не изпадаме със злобни постове до такова ниво,дължал му президента да го вземе. Tired И червен килим да му сложи освен. Stop Президента беше там рано сутринта още.Пламен е тръгнал следобяд.

# 3
  • Мнения: 179
Абе цялата ситуация сама по себе си е толкова грозна - не стига, че това е световно състезание, носещо най-голямо напрежение, ами и вътрешни конфликти. Мисля си, че сега спортистите ни трябва изключително и само да мислят за своето представяне и да се концентрират,а разни ръководители там... да им осигурят нужното  спокойствие. Какво е това сега, което разиграхме в случая с Пламен? Но не се учудвам, винаги е имало такива ситуации и ще има, аз специално чакам худ.гимнастика, и там имаше преди време някакви такива игри, дано сега всичко е наред и момичетата мислят единствено за своите съчетания.На всички наши спортисти успех!   
 

# 4
  • Мнения: 721
Мама Цоцоланка, много хубава страничка

Знае ли някой програмата с нашите участници за утре?

# 5
  • Мнения: 5 593
И аз чакам програмата за утре!

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
абе сега тр да бием венецуела на волейбола, иначе лошо.
утре - рано, рано имаме среща в борбата, станка е по-късно и ивет лалова.

# 7
  • Мнения: 11 607
Момичета, искам да ви питам - излизат ли снимки на първия ми пост???????????Защото при мен нищо не виждам, а трябва да има 2 снимки......

# 8
  • Мнения: 9 894
аз виждам снимките, да.

а, тази връзка с децата на Нейкова беше излишна и досадна. Не знам какво удоволствие им доставя на великите журналисти от канала да търсят домашната обстановка.

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
На мен ми стана мило, когато се чуха със свекъра

# 10
  • Мнения: 11 607
Да, Тити...и аз сега ги видях....имах явно проблеми с интернет........

Днес не можах да се включа.....Но ето сега е и мой ред да кажа - Честито олимпийско злато! Да, сега и мен ще ме е яд когато започнат да се снимат с Румяна Нейкова...Защото държавата няма пръст въобще в победите на нашите, но в загубите - има! Защото всичко в държавата ни съдейства за загуби, а това, което постигат нашите е плод на техни лични, свръхусилия, те самите си търсят начини и имат лични лишения!

Незнам какво е станало с Константинов....но ако Първанов е могъл да го вземе в самолета...защо не...Точно и Константинов щеше да има достатъчно време до Пекин за да разкаже на Първанов за далаверите в българския волейбол.......Ей заради такива истории мразя мазните снимки на държавници с успели хора......

Междудругото...не успах да гледам Нейкова и от темата разбрах първо за медала....Само като ви четох...настръхнах и ми се насълзиха очите.....Толкова истинско сте описали всичко.... Hug

Не съм фенка на Федерер.....Следя Надал, който си върна на Джокович......Но щом е бил на двойки - да му е честито...И без това през годината имаше единични загуби на финали.....Малка компенсация все пак......


Програма за утре не намирам.....

# 11
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 tv днес много спортувах newsm62 много нещо Laughing не мога да си легна от този тенис smile3507
за тенисфеновете- утре финалите са изместени от 9 часа
fingerscrossed на участващите преди 9 ч. наше време.


Мама Цоцоланка  bouquet  bouquet  bouquet.значи доволна си как се представяме в твое отсъствие.за утре да се подготвиш по сериозно с програма за понеделник, че тука само се питахме  33uu

ако искате преди лягане погледнете лунното затъмнение има почти пълнолуние и няма облаци.

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 23:37 от 6o6ul40

# 12
  • Мнения: 30 964
Започвам да стискам палци на Станка. Дано е златно и това българско момиче. На Ивет също. Да ги подкрепим. А също и на Йордан Йовчев. bg

# 13
  • София
  • Мнения: 3 878
а, тази връзка с децата на Нейкова беше излишна и досадна. Не знам какво удоволствие им доставя на великите журналисти от канала да търсят домашната обстановка.

журналистите на (К)анала, отразяващи тази Олимпиада са пълни цървули. чувствам се чудесно като изключа звука и си гледам или като си пусна Евроспорт 1, там коментаторите са далеч по приятни за слушане.
гледах оная вечер интервюто на оня сопол Манченко с нашия плувец Мишо...е, голям тъпанар е тоя!!! такива скапани въпроси му задаваше и през цялото време с ирония и заядлив привкус, доколкото тъпчо като него изобщо може да иронизира. и го питаше за всичко останало само не и за него...като най-интересен му беше Фелпс и другите шампиони в плуването. най ме влуди тъпото му "е, да, за съжаление, не си Фелпс...".
дано следващите години направят пак конкурс за това коя ТВ да отразява Олимпиадата и то е ясно Канала няма да го спечели. ето, тая година Диема като отразяваха Европейското си беше екстра.

# 14
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Aurora , добре дошла в групата принудена понякога да гледа сполучливо наречения от теб (К)анала, без звук  bouquet този го бях пропуснала в моя негативен списък а е за там.късните обзори не ги следя, защото  за мен е негледаймо и неслушаемо.
добре е че има много канали и човек има избор
ignore2 ги , когато мога. от вас разбирам какво са " творили" тази вечер.

Общи условия

Активация на акаунт