бременност, кървене - помощ

  • 1 129
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте доктор Мазнейкова и всички останали посетители на този форум.
Ще започна с това, че съм бременна в края на първия месец, но на осмият ден от закъснението ми ми прокърви, съвсем малко но все пак стана и от тогава от време на време забелязвам нещо подобно на бяло течение, но е в съвсем съвсем малки количества и е много бледо розово. Това положение ме притеснява. Живея в чужбина и в момента си подготвям документите за да мога да отида на лекар, но до сега нямах тази възможност. Ще съм много благодарна на всички който могат да ми отговорят проблемно ли е това положение, опасно ли е или не е. Нямам с кого друг да се консултирам и съм страшно притеснена. Моля Ви доктор Мазнейкова за съвет.

# 1
  • Мнения: 324
По време на бременност има по-засилено генитално течение. До 3 месец от бременността, тъй като маточната кухина не е изцяло запълнена от развиващото се плодно яйце, част от свободната лигавица може да кърви около времето на очакваната менструация. Хубавото е, че нямате активно кървене с ясна кръв, ако имате болки може да вземете спазмолитик - напр. Но-шпа, Бусколизин.

# 2
  • Мнения: 14
Благодаря Ви за успокоението доктор Мазнейкова. Доста се бях притеснила, но сега съм вече спокойна. Болки нямам така че не ми се налага за сега да приемам хапчета. Отново много Ви благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт