КАК ДА ОМЕКОТЯ КРЕПОН

  • 6 936
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,
 ПРОБЛЕМА МИ Е, ЧЕ СИ КУПИХ НЯКОЛКО КОМПЛЕКТА СПАЛНО БЕЛЬО- КРЕПОН КОЕТО ОБАЧЕ СЕ ОКАЗА ЧЕ В ЖЕГИТЕ АДСКИ ЖУЛИ СИГУРНО НЕ Е 100% ПАМУК. КАК ДА ГО ОМЕКОТЯ? newsm78 ВЕЧЕ ГО ПРАХ НА ПО ВИСОК ГРАДУС ВИНАГИ С ОМЕКОТИТЕЛ, ГЛАДЯ ГО,НО УВИ ВСЕ ТАКА Е НЕПРИЯТНО ДА СЕ СПИ НА НЕГО.АКО МОЖЕ ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ ЗА НЯКАКЪВ ПРЕПАРАТ ИЛИ НЯКАКЪВ НАЧИН ДА СТАНЕ ПО-МЕКИЧКО,МНОГО СИ ГО ХАРЕСВАМ И БИХ ИСКАЛА ДА СИ ГО ПОЛЗВАМ

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 559
а защо ни викаш?
..::. Правила, условия и указания .::..

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Може би трябва да мине време, да бъдат прани повече пъти и пак на висока темепература...... newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мразя крепон.  Thinking След 10 000 пране вече ще е малко по-добре. Дотогава слагай повече омекотител и не ги суши директно на слънце, а примерно през ноща.

# 4
  • Мнения: 248
И аз си купих спално бельо от крепон и имам същия проблем. Досега не съм успяла с нищо да го омекотя. Ще следя темата.

# 5
  • Мнения: 745
Освен често пране с повече омекотител не знам друг вариант за омекотяване на крепона.

# 6
  • Мнения: 549
След доста пранета някой ден поне малко ще поомекне.Слагай повечко омекотител.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 177
Това е от качеството, нищо че е 100% памук. Преди имаше крепон-мек като коприна.  Сигурно и сега го има, но не и в тези к-ти, които се продамав масово навсякъде. Нали има и пижамки и нощници от крепон, пък и бебешки също.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 004
Щом при пране с омекотител не е омекнал крепона, няма и да омекне.  И аз имам такъв комплект и го оставих за всеки случай, ако се появят много и неканени гости Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 90
И аз имам такъв комплект и го оставих за всеки случай, ако се появят много и неканени гости Mr. Green
Joy hahaha Joy
Добър съвет!
Ще поомекнат около 100-ното пране Naughty

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Това е от качеството, нищо че е 100% памук. Преди имаше крепон-мек като коприна.  Сигурно и сега го има, но не и в тези к-ти, които се продамав масово навсякъде. Нали има и пижамки и нощници от крепон, пък и бебешки също.
Така си е! Peace Имам крепонени неща от време оно, невероятно меки са. Според мен процента на памука не е 100. За съжаление, според мен, няма какво повече да направиш.

# 11
  • Мнения: 95
Никак. Отказах се от тази материя.

# 12
  • Мнения: 366
Имам два комплекта от крепон. След няколко ползвания и изпирания ще се омекотят.

Общи условия

Активация на акаунт