"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 259
  • 247
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Здравейте, момичета, реших за последен път да направя "зелевата супа".Ей, така за разтоварване, а и да сваля най-накрая тези последни 4кг, че след месец отивам на море!  Хайде, успех на всички, независимо от диетите!

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Досега правила ли си я и има ли ефект?

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз съм я правила и имаше ефект.Ама нещо напоследък нямам никаква воля.

# 3
  • Мнения: 2 142
O, да! Два пъти съм я правила и иамше доста добър ефект. Първия път свалих 6,5кг, не помня точно колко беше втория път, трябва да погледна в тефтера, но пак беше около 6-7кг (естествено аз имах доста за сваляне) Досега съм свалила 28кг с различни диети, правя и упражнения, но не бях много редовна. За мен беше важно да ги сваля постепенно, за да ми се прибере кожата. Успях! Ако сваля аще 4-5 кг, ще изглеждам супер,както преди да родя, само дето преди бях болестно слаба, сега не гоня тази визия! Вече си влизам в старите рокли и панталони, в почти всички Wink Е, малко са ми поопънати, но са ми стимул. Вече се чувствам добре и секси! Този месец съм решила до край да вляза във форма!

# 4
  • Мнения: 781
Ох и аз след месец съм на море, а има още 6-7 кила за сваляне по мен и се включвам с голямо УДОВОЛСТВИЕ Grinning Кога започваме Blush и и маше ли друго освен там определения хранителен режим. Confused...аз съм си взела Леокремата и обръчи и всякя вечер въртя-дано това засили ефекта от диетата Thinking

# 5
  • Мнения: 2 142
Това е диетата:
"Зелева супа"
6 големи глави лук
2 зелени пиперки
1 целина(зелена)
6 обелени домата
1 зелка
1 кубче пилешки бульон
По желание може да се прибави сол, къри, чеснов сос.
Всичко се нарязва на парченца и се слага в голяма тенджера. 10 минути се вари на силен огън, след което се намалява на по-ниска температура и се вари докато се разварят зеленчуците.
Тази супа се яде при всяко огладняване.
Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.
Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.
Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.
Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.
ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.
ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.
ЧЕТВЪРТИ ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.
ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.
ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.
СЕДМИ ДЕН: 
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.
Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
ВНИМАНИЕ! Трябва да ядете от супата поне по веднъж дневно!

Сега като отида да взема на бебка храната, ще си взема продукти и я слагам да се готви, така че, ще я почна от днес, но от утре смятам да ми е първи ден . Днес че ми бъде просто разтоварващ със "зелева супа" Wink за да се настроя
 
 
 

# 6
  • Мнения: 781
Сега като отида да взема на бебка храната, ще си взема продукти и я слагам да се готви, така че, ще я почна от днес, но от утре смятам да ми е първи ден . Днес че ми бъде просто разтоварващ със "зелева супа" Wink за да се настроя

Ами добре с теб съм Grinning...и аз така днес ще я сготвя, но започвам от утре , че вчера вечерта пих две бирички Embarassed Благодаря за темичката точно от това имах нужда Hug

# 7
  • Мнения: 480
Хайде и аз да отивам за продукти!  Grinning
Ще я почна от утре обаче, защото днес вече е късно... (прегреших с мляко с малини)  Embarassed

Само да добавя, че в рецептата, която аз имам (от доц. Байкова) пише, че може да се добавят всички разновидности на лука - пресен, праз, както и чесън - стар/пресен. Също 2-3 моркова. Количеството на зелето може да се намали за сметка на карфиол, броколи, брюкселско зеле (за който обича) или от всички тези по малко (не че сега ги има на пазара де). Може да се добави и тиквичка. Може да се добави магданоз, копър, черен пипер и всякакви други растителни подправки.

Хайде, от утре с нови сили!  Laughing

# 8
  • Мнения: 580
А задължително ли е да се спазва този хранителен режим?В смисъл ако ям само супата и някакви плодове ще има ли ефект?

# 9
  • В.Търново
  • Мнения: 444
И аз съм с вас Simple Smile Снощи си я сготвих, но започнах от днес. И аз искам да попитам michel дали според теб бих могла да прескоча деня с плодове и да ям само зеленчуци. Никак не ми се ядат плодове тези дни Sad И дано има ефект. Ще разберем след 7 дена Wink Успех на всички мами!

# 10
  • Мнения: 221
ама, наистина ли толкова се сваля за 1седм,не е ли гадна супата

# 11
  • Мнения: 2 142
Супата съвсем не е гадна, а както казва(пише) VessiD, можете да си добавите и други зеленчуци. Аз също бях пациент на доц. Байкова, ама от няколко месЕца не съм редовна. Wink
Що се отнася до яденето на плодове- незная, ти сама си прецени, но както казва майка ми това е диета, не е концерт по желание! Wink Laughing

# 12
  • Мнения: 2 142
Значи започваме от утре!

# 13
  • Мнения: 781
Момичета, а знаете ли нещо за ТАБЛЕТКИ зелева супа - били много добри и засищали Thinking удобно ми се струва и практично, ако си в движение Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз мисля да я почна, но имам въпросче. Мога ли да я пасирам? Ще взема кега да си сваря една дозичка с наличните материали а пък утре ще напазарувам. И още: това количество за колко време трябва да ми стегне??? по колко се пие? Накъде бях чела че се редуват пре newsm12з 2 часа: супа плод супа плод и т. н.
Ако някой знае да сподели... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт