Любителски полети със самолет-къде?

  • 2 262
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте!
Искам да ви питам дали знаете къде край Варна например има любителски полети със самолет и на каква цена. Приятелят ми е много запален по това и искам да му направя такъв подарък- един полет със самолет. Преди съм забелязвала в нета, че някъде се предлага нещо такова, но сега не мога да открия нищо и затова се обръщам към вас. Предполагам, че този вид полети са по 15-20 мин с друг пилот естествено. Може да е край Варна или максимум в радиус от 100 км, но не и по-далеч.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ей тук може да има :

http://www.gift.bg/index.php?lng=&sub=25

# 2
  • Мнения: 11 747
Да, в линка горе има, бяхме го обсъждали в друга тема. Силистра, по-близо до Варна не съм чувала и аз много търсех по едно време. Една съфорумка щеше да лети с мъжа си, не писа какво е станало  Thinking Аз мисля да се пусна на друго място скоро, ако има възможност, ако ли не, може и аз да се възползвам от Силистренските оферти.

# 3
  • Мнения: 444
Благодаря за помощта, ние всъщност сме близо до Силистра на около 90 км, така че това ме устройва.  Peace

Едит: А всъщност къде пише, че тези полети се извършват край Силистра?
Аз даже предполагам и кое е летището, понеже често сме минавали оттам, но в този сайт за подаръците не пише точно къде е, или аз не виждам?

Общи условия

Активация на акаунт