Колко хора поканихте за кръщението на вашето дете

  • 2 710
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Знам че има много по сериозни теми за обсъждане, но направо се чудя колко хора да поканим за кръщението - аз си мисля само да сме ние с кумовете и баби те и дядовците, а мъжът ми - да сме поканили и лели и приятели... направо не знам - дайте съвет Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 15 452
Не знам да има определена бройка за поканени.Решението е ваше.

# 2
  • Мнения: 18
650 души.
Метали те, анархисти те, скинари те, пънкари те и Ини Стюард.

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На кръщенето на голямата ми дъщеря бяхме само с кумовете, а на кръщенето на другото дете беше като една малка сватба, така че какво да ти кажа като съвет  newsm78

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ние го съчетахме с рождения ден. Поканихме от двете (роднини и приятели) по малко. Най-близките роднини, тези, с които ни е приятно, и най-близките приятели пак така. Можеше и още, тъй като много от близките приятели не можаха да дойдат. В общи линии бяхме около 20 човека мисля...

# 5
  • Мнения: 1 447
На кръщенето на дъщеря ми бяхме с кумовете и моите и на съпруга ми братя.Сега на синът ми,ще го правим едновременно с първият му рожден ден и ще каним кумовете,братята,бабите и дядовци и две приятелски семейства.Кой колкото иска и каквито си иска гости кани.Според възможностите на всеки.

# 6
  • Мнения: 7 474
Само с кумовете бяхме, приятно и спокойно мероприятие Laughing

# 7
  • Мнения: 13 512
20-на човека най-близки приятели.

# 8
  • Мнения: 1 035
Какичка я кръстихме само с кръстницата и ...и после се почерпихме в едно кафе на брега на морето .Много хубаво беше...
 А кръщенето на близначките го съчетахме с първия им Рожден ден и поканихме около 25 човека .Истинска лудница ...защото имах неблагоразумието да посрещна гостите в къщи......

# 9
  • Мнения: 1 322
Около 40

# 10
  • Мнения: 11 003
Мислим да сме само с кумовете и тяхното дете. Не си падам по кръщенета тип малка сватба.

# 11
  • Мнения: 4 585

386, демек цялото село. Един не дойде. Оказа се по извинителни причини.
Сякъл дърво, па то му затиснало краката. Намерихме го, одтиснахме го.

# 12
  • Мнения: 1 072
 Joy  Вълка води убедително.

По темата - дори и ние не бяхме там.

# 13
  • Мнения: 4 585
650 души.
Метали те, анархисти те, скинари те, пънкари те и Ини Стюард.

Не, на Айтана в Айтос бехме 650.

# 14
  • Мнения: 1 072
Аз този пост не го разбрах много, много. Но признавам грешката си.  Grinning
Прощавай, Айтана.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт