Отказва да се храни и плачи през нощта

  • 845
  • 2
  •   1
Отговори
Синът ми е на година и седем месеца ,но от няколко дни не приема никаква храна,а само пие течнсти и мляко вечер.Водих го на лекар-слабо зачервено гърло и антибиотик. В същото време вадим и зъби,които при пробиването си сутрин намирам на възглавничката в слюнката и кръв.Сигурно много го боли,виждам дори и афти на езичето,а незнам какви са и от какво. Има тонус за игра,няма температура,но не се храни и плачи през нощта ужасно и  безутешно. Възможно ли е зачервеното гърло да е от зъбите и нормално ли е това негово състояние.Моля спешно за отговор,че ще полудея.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Доста литература съм изчела и там се казва, че е възможно. От друга страна от мой приятелки знам следното: При кътниците - температура, не яде и има кръв. Моята племеница е така като и пробиват кътниците и тече много кръв. Даже майка и се притеснява, че ако стане вечер може да се задави в съня си. Колкото да яденето. Моето момче въпреки че е по малко една седмица отказа всякаква храна и го караше само на сок и мляко. После изведнъж прояде пак и се появиха 3 зъба  Wink Така, че си мисля, че ти трябва много търпение и не го гони с лъжицата защото успех никакъв при мене нямаше.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 546
Единственото, корто може да те притесни са....афтите Thinking

Общи условия

Активация на акаунт