Трудно изхождане!

  • 2 972
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 344
Напоследък моят син се изхожда много трудно,изчервява се целия,трепери и плаче-не мога да намеря логично обяснение защо е така,при положение,че яде плодове много,включително и сливи и круши,дори не мога да кажа,че е запечен,защото понякога ходи и по 2 пъти на ден,но е все така-трудно и мъчително за него.Естествено ще го заведа при педи,но тя е отпуска в момента и реших да ви питам вас,някой ако го е имал този проблем,как сте го разрешили?

# 1
  • Мнения: 9 429
По телефона не може ли да се консултираш с лекаря?

# 2
  • Мнения: 518
Моето бебе е на два месеца и също се изхожда трудно, заради хуманата, която яде. Педи ми каза като започне да се напъва да й притискам коленцата към корема - така й помагам и наистина й става малко по-лесно. Но твоето дете е по-голямо и не знам дали този метод е приложим Confused Попитай все пак твоето педи - може и по телефона наистина.

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Предлагам да пробваш временно с чайче Блевит Л временно, пък после доки ще каже.

# 4
  • Мнения: 27 524
Грешка в храненето е!  Simple Smile
Плодовете се ядат само и единствено на гладно. Иначе са просто изхвърлени  Simple Smile
Какво друго яде през деня, какво пие?





# 5
  • Мнения: 941
Дали просто нещо не го е страх да ака детето, може да не е в консистенцията проблема, а просто да е период, като ходи с каква гъстота е?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 344
Блонди,яде детска кухня,храни се по 4 пъти на ден като вечер си пие АМ,пие си вода нормално -горе-долу 2 шишета от по 300мл!Плодовете ги давам горе-долу 2 часа след като е ял!
Ми консистенцията е различна,понякога е много твърдо,но после е абсолютно нормално-незнам,дали пък не може да е от зъбоникненето,нямам идея,ще пробвам нещо тия дни докато си дойде педи!

# 7
  • Мнения: 941
didimira а в памперс ли ходи или на гърне, защото ако е в памперс може нещо да не му е удобно и да иска без него  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 344
В памперс е,не сме се учили на гърне!

# 9
  • Мнения: 1 091
Пробвала ли си овесени ядки сварени с прясно мляко?По принцип овесените ядки разхлабват и като сложиш някакъв плод/круша,праскова,кайсия/или нещо такова.Много са вкусни.

# 10
  • Мнения: 1 672
Грешка в храненето е!  Simple Smile
Плодовете се ядат само и единствено на гладно. Иначе са просто изхвърлени  Simple Smile
Какво друго яде през деня, какво пие?






е  аз ги давам на гладно плодовете сутрин и при нас нямат никакъв ефект нито сини сливи,нито кайсия,праскови,просто нищо не помага.Разбрах че се запича също от зрънчо колкото и странно да прозвучи на някои от вас

# 11
  • София
  • Мнения: 1 344
Въобще не ми звучи странно това със зрънчото,чувала съм го от доктор,затова сега си хапваме само солетки от време на време и наблягам на плодовете.
От кухнята редовно им правят овесени ядки,именно с някакъв плод-не помага!

# 12
  • Мнения: 27 524
Блонди,яде детска кухня,храни се по 4 пъти на ден като вечер си пие АМ,пие си вода нормално -горе-долу 2 шишета от по 300мл!Плодовете ги давам горе-долу 2 часа след като е ял!

Добре е  Simple Smile Явно има лениви черва. Предлагай овесени ядки, храни с фибри, бобови, риба...

# 13
  • Мнения: 566
zdravei mamo didimira az ti predlagam da proverish dali ima nqkakva ranichka na dupeto ili krav vav akoto.ako ima vednaga otidete na hirurg neiskam da te plasha no moqta  dashterq edvam q opravihme ne iskashe da vidi garneto i s dni neakashe.uspeh i dano nqmate nikakvi problemi.

# 14
  • BG
  • Мнения: 2 217
И моя син има сходен проблем. Аз започнах да му давам слаб слабителен чай и сега е по-добре.
Все пак поитай педи-то ...

Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт