Не ходете в детски клуб "Лилав жираф", ул. "Брегалница" ,гр. София

  • 3 648
  • 7
  •   1
Отговори
 ignore2
Снощи бях там с дъщеря си на рожден ден.
Двете девойки, които трябваше да се грижат за децата очевидно не знаеха защо са там, в резултат на което детето ми е с контузена ръка, друго дете падна от пързалката и си изкълчи глезена.

Най-умното, което можаха да измислят е да накарат децата да подреждат пластмасови чашки една върху  друга.

Липсата на професионализъм със сигурност ще ви развали празника, да не говорим за напразно дадените пари.


Иначе в сайта си се рекламират с грижите за децата.

# 1
  • Мнения: 690
Ходила съм там на рожден ден на друго детенце. Синът ми беше най-малкия и "каката" се стараеше всячески да му угажда и да го забавлява. Цялата вечер му вървеше по петите. Другите деца бяха по-големи и за тях имаше клоун. Останах доволна от клуба, но може девойката да е била друга  newsm78

Дано бързо оздравеят контузиите  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Била съм в този клуб на рожден ден. Всички дечица бяха между 2 и 3 години, приблизително 15 бройки. Преставете си за какво става дума. Бяха 2 какички и много добре се справиха с малките хали, кое от кое по диво. Аз останах много доволна, защото моя син принципно трудно се отпуска на непознато за него място, а още повече, когато има и много деца. Какичките така ги залисаха в игри, че дори повечето не искаха да излезнат от стаята за тортата, пък да не говорим, когато дойде време да освободим помещението. Тръгнаха си децата с рев за каките. Аз съм с добри впечетления! Единствено минус за мен в клуба е, че е много малък.

Съжалявам, че Ви се е случило това за което разказваш. Обаче такива неща може да се случат и при най-добрите професионалисти, както и до всяко дете да седи една кака пак никой не е застрахован. Дано бързо да се възстановите и да остане само лош спомен!

# 3
  • Мнения: 6 206
И се регистрира специално да ни кажеш това ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
Били сме с малката там на рожден ден и съм доволна и от обслужването и от вниманието към децата.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 342
Я да питам мамите били там има ли занимавки за деца на 6,7г.Минавала съм от там но от вън съм поглеждала. Предстои ни р. ден и се чудя къде да го правя. А менюто как е и колко места горе долу събира заведението за възрастни споделете.Аз ще ида на място ама сега сме с някакъв вирус и ще стане по натам.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Според мен няма да е интересно на дечица на тази възраст. По скоро е за по-малки деца, а и както казах залата не е особено голяма. Не мога да ти дам точно информация, какув е избора на  менюто, но на рождения ден на който ние бяхме канени там имаше сандвичи за децата във формата на звездичка, луна, лице на човече. Моя син беше впечетлен! За възрастните това, което беше поръчано беше много вкусно. Местата за възрастни са може би за около 15-16 човека.

# 7
  • Мнения: 690
Аз бях на рожден ден на детенце, което ставаше на 6 години и повечето от гостите му бяха набори  Laughing За тях имаше клоун и ДиДжей, но сигурно бяха наети отделно. Беше им много интересно на децата, с изключение на моя пикльо, щото той не обича силна музика и не разбираше игрите, та си играеше с каката. Менюто за децата беше пица и сок, после торта. За нас имаше хапки, сандвичи, пица. Смятам, че 15 възрастни се побират спокойно на масите, въпреки, че наистина клуба е тесничък.

Общи условия

Активация на акаунт