Отговори
  • Мнения: 151
Бихте ли споделили с мен, кога са ви установили бременността. Аз ще имам преглед за записване при личен гинеколог /тук са задължителни/ 4 дни преди датата за "М", но този месец ние правим бебе и се страхувам прегледа да не навреди ако съм забременяла /възможно ли е?/   bouquet

# 1
  • Мнения: 39
Моят съвет е да предупредиш гинеколога преди прегледа,че евентуално може да си бременна и той ще прецени най-добре как може да те прегледа,но  ултразвук не може да навреди,ако  разбира се е станало бебето!Което ти го пожелавам дано да си бременна! Praynig Simple Smile

# 2
  • Мнения: 471
С тест 10 дни след О.
На ултразвук с 4 седмици закъснение- вижда се една точка ....

# 3
  • Мнения: 1 919
при мен теста беше положителен 3 дена преди М, но и с вагинален ЕХГ не се вижда, просто преди прегледа кажи на АГ, че работите за бебе, може да ти даде дори някой съвет, прегледа няма да ти навреди Hug

# 4
  • Мнения: 645
бременност се отчита с тест някъде 10дни след ову,а от ултразвука някъде 1-2седмици след закъснението се вижда точицата,но ти все пак кажи на доки да епо внимателен той ще прецени как да те прегледа,успех и дано скоро се похвалиш с бременност

# 5
  • Мнения: 583
Предупреди лекаря. Успех, дано да се похвалиш.

# 6
  • Мнения: 179
Аз си направиx тест след 3 дена закъснение и ми показа.На гинеколог бях на 6 ден от закъснение и ми потвърдиха .Спокойно отиди на преглед кажи му за съмнения и той ще те прегледа внимателно не се притеснявай и успеx.Ще чакаме да се похвалиш  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 713
Кръвен тест може няколко дена след забременяването, обикновен тест - мисля че поне 10 дена трябват

# 8
  • Мнения: 9 814
С ултразвук моята бременност беше установена в 3 г.с. след 3 отрицателни теста.

Общи условия

Активация на акаунт