вярно ли е?

  • 4 005
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 758
бихте ли ми казали,дали има нещо вярно в това,че когато човек е пиян казва истината?
мерси предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 984
Не, не е вярно. Joy

# 2
  • Мнения: 940
понякога да.
хората имат повече кураж и казват доста неща.

# 3
  • Мнения: X
Вярно е разбирасе. Говори искрено, защото задръжките падат. Разума не те възспира, и каквото ти е на сърцето, това ти е на езика. Съдя по себе си и по познатите си цял живот. Човек като си пийне и се разприказва Embarassed

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
По принцип - да. Зависи колко си е пийнал обаче.

Някой ти каза, че те обича и ти предложи ? Flutter

# 5
  • Мнения: 758
По принцип - да. Зависи колко си е пийнал обаче.

Някой ти каза, че те обича и ти предложи ? Flutter
да,за това и реших да пусна темата!приятелка ми каза,че е вярно и като е пиян казва истината,но реших да се допитам и до вас!ако има още някой с мнение,ще се радвам да пише!  bouquet

# 6
  • Мнения: 505
За мене това са глупости.  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 058
Идва им силата и казват доста истини.

# 8
  • Мнения: 824
Да,обаче е верен и другият вариант-като ти паднат задръжките да лъжеш колкото си искаш,за да ти падне в ръцете поредната бройка.

# 9
  • Мнения: 758
Идва им силата и казват доста истини.
ами аз сега се чудя дали това което каза е истина? newsm78
да добавя-обясни ми се в любов и искаше да го целуна!нека отбележа,че има приятелка и каза,че вече му е писнало!а и също,че и като не е бил пиян,съм забелязала,че се държи с мен като нещо повече от приятел!
мерси за отговорите,радвам се че ми помогнахте! Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 505
Ааа, това е друго, дошъл му е куража. Mr. Green Едва ли те е излъгал, че иска да те целуне.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 641
IN VINO VERITAS  Wine Glass

# 12
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Виж сега мацка, приятелски съвет Wink

Ок пийнал , казал че те обича. До тук добре, но историята познава и случаи, в които мъже млатят жените си, пийват и казват , че ги обичат Sick.
Дано не е така, но :
Идва им силата и казват доста истини.
ами аз сега се чудя дали това което каза е истина? newsm78
да добавя-обясни ми се в любов и искаше да го целуна!нека отбележа,че има приятелка и каза,че вече му е писнало!а и също,че и като не е бил пиян,съм забелязала,че се държи с мен като нещо повече от приятел!
мерси за отговорите,радвам се че ми помогнахте! Hug  bouquet

мисля , че пуска стръв да му клъвнеш. Както щеш , така го разбирай.
Не познавам ситуацията, но аз не бих се вързала Confused

# 13
  • Мнения: 758
Ааа, това е друго, дошъл му е куража. Mr. Green Едва ли те е излъгал, че иска да те целуне.  Mr. Green
незнам,ама аз не му дадах,не беше редно,като имаме впредвид,че ходи с моя позната а се обяснява на мен в любов!
кажете какво да права,утре като го видя пак? newsm78

# 14
  • Мнения: 505
А трябва ли да виждаш утре?

Общи условия

Активация на акаунт