антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 193
  • 382
  •   1
Отговори
здравейте.Имам проблем с целулита...купих си вендузи за да си правя вкъщи масажите,тъй като знам ,че с вендузите по-бързо се свалят и сантиметри отколкото с ръчен масаж.та въпроса ми е-как точно се прави масажът.само ги  слагам  или трябва и да се движат... ще съм много благодарна ако ми помогнете  Simple Smile Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 5 653
Аз пък се заинтригувах от този метод и да следя,че само се мажа и масажирам,а той все си стои там Sad

# 2
  • Мнения: 132
мисля,че някъде във форума беше написано,че след като се поставят се започва масаж с кръгообразни движения  newsm12. Само дано не бъркам,но ако е така съм сигурна,че ще се намери кой да ме поправи smile3521 Продължавайте с борбата,момичета... Hug

# 3
  • Мнения: 10
Ходила съм на такива масажи и тогава масажистката ми постави вендузите и започна да ги движи отдолу на горе по бедрата, но много боли. След това кожата ти не е зачервена или синя. С това поне нямах проблем. Само веднъж съм ходила за това не мога да кажа за резултати. Процедурата по поставянето е следната: поставя ги на мястото, издърпва с нещо като спринцовка въздуха докато вендузата стегне и се залепи за кожата и започва да ги движи по бедрото. В началото издърпваше по-малко въздук за да свикна с болката, но после  Sick.

# 4
  • Мнения: 97
Здрасти!
Моя приятелка ходеше на такъв масаж и трябва да призная, че за 10 процедури, правени през един ден, наистина кожата й стана гладка. Понеже ходех заедно с нея за компания, разпитвах масажистката й какво точно да правя. Та момичето ми каза: "Мажеш с масажно или антицелулитно олио (за да не стават синини трябва да е мазничко), залепваш вендузата и движиш нагоре-надолу." Понеже тя работеше със стъклени вендузи (добре, че имаше на тавана на свекърва ми останали от време оно) и аз се пробвах. Да боли, но това зависи от степента на целулита и постепенно след всяка процедура болката намалява. Всеки масаж е добре да трае по около 1 час (по 1/2 час на крак). И най-важното, което всъщност ме провали - изисква се постоянство. Извинете за дългия пост, надявам се да съм била полезна! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 653
nadka_d - даже ти е кратък поста.А как се залепя тази вендуза?Може ли малко по-подробно.  Praynig

# 6
благодаря за отговорите  Heart Eyes 
mausbeni като си купиш вендузите вътре в комплекта има и едно нещо наподобяващо спринцовка.когато ги съединиш (вендузата с спринцовката) ,слагаш вендузата плътно до кожата дори и натискаш леко и издърпваш въздуха с това което е като спранцовка.ти като видиш какво има в комплекта няма начин да не се досетиш как става... Hug

# 7
  • Мнения: 97
Тъй като съм ползвала само стъклени вендузи, мога да кажа за тях - обръщаш вендузата с дъното на горе, палиш със запалка вътре (за не повече от 5-6 сек.), слагаш върху намазнената кожа и тъй като кислорода от вендузата е изгорен, тя прави вакуум и се залепя. Надявам се да се разбира какво казвам, защото май по-объркано не мога да го напиша.  Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 5 653
А от къде могат да се купят вендузи?Колко струват? Embarassed

# 9
  • Мнения: 97
Ами вендузи има по аптеките и магазините за санитарни принадлежности,
но вендузите на пазара са само пластмасови. Ако искаш можеш да пробваш
вместо с вендуза с бурканче от детска храна.  newsm10  Изпробвано е и
ефектът е същия като вендуза. Аз ползвах такова бурканче доста време преди да си намеря вендуза.

# 10
  • Мнения: 1 447
Някъде четох,че вендузите много болели,вярно ли е това?

# 11
ami ne e 4ak tolkova mnogo.vsi4ko zavisi ot tova kolko vuzduh se izdurpva ot venduzata i kolkoto pove4e se izdurpa tolko pove4e boli.no v na4aloto za da svikne6 6te izteglq6 po-malko vuzduh,za da ne boli mnogo. Simple Smile Peace

# 12
  • Мнения: 2 803
Аз пък се заинтригувах от този метод и да следя,че само се мажа и масажирам,а той все си стои там Sad

 PeaceЩе ви следя

# 13
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета!
Аз ходих на такива масажи и наистина имат страхотен ефект. Мен много ме боля докато свикна, даже първите няколко пъти бях цялата в синини по краката Sad Но на мен много лесно ми излизат синини, а и имам слаби капиляри и вени и явно и това оказва влияние...
Аз също правех вкъщи на майка ми и сестра ми, нямахме вендузи и с бурканче. Важно е да не е нещо с тънки стени, че да не се счупи Sad
Та със запалка както казва момичето преди мен, колкото повече я държиш запалката в бурканчето, толкова повече кислород изгаряш и като залепиш вендузата съответно тя създава по-силен вакуум - дръпва кожата навътре и боли Simple Smile Така че за начало - съвсем малко дръж огъня във вендузката. И като се залепи се движи по кожата с кръгообразни движения, но! ако имаш разширени вени, аз съм така Sad, избягваш тия места...Но си е играчка де, аз нещо нямам нерви сама да си правя, та ходех в студио...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 653
Фокусирах си малко бурканче от лютеница.Предполагам,че ще стане.Но имам проблем с намирането на масажно олио.Може ли да подскажете.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт