Отговори
  • Мнения: 10
Наближава първия рожден ден на дъщеря ми, много ще се радвам ако споделите какво подарихте на вашето дете за първия му рожден ден и каква торта избрахте.
Ще се радвам и на снимки от празника ви.

# 1
  • Мнения: 22 343
И на мен сега ми предстои. ))))
За тортата, обърнах Нета, но си намерих нещо точно по мой вкус. Сега ми е трудно да дам линк, защото на толкова места рових, но ако те интересува все пак ще потърся.
За подарък честно казано не съм мислила, тя има толкова много неща, дрехи, играчки, които постоянно и купуваме всички, че е много трудно. А и за дете на 1г, почти нищо не разбира.
Аз съм почитател на златни и сребърни монети, които продава ПИБ. Вече има един комплект, лимитирана серия на островите Фиджи (за раждането). Сега мисля пак нещо подобно - имат и плочки от серията Pamp (мисля че така се пишеше) с мотиви от различни животни, имат и други и най-вероятно ще е нещо подобно за спомен.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
За мен на първия рожден ден детето е твърде малко за клуб, шумни сбирки и рязко нарушаване на режима.
Нашият беше щастлив с най - близките си, у дома, сред многото подаръци и внимание.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 371
Празнувахме в малко, уютно заведение с най-близките ни хора.  Тортата си поръчахме от "100 грама сладки", подарихме му играчка.

# 4
  • Мнения: 145
Тортите в тази сладкарница "100 гр. сладки" да чуднички. Бях и взела за 1-та год. една с ариел, имаше и по- големи дечица в ресторантчето и много и се радваха. А вкусна....Подарихме и рокличката , с която е на всички снимки от първия рожден ден Hug

# 5
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
На първия РД на дъщеря ми поръчахме торта-Барби от Гаврош с пълнеж шоколадов трюфел,защото децата бяха малки и без това не я опитаха,та вкуса си го избрах като за родителите.   Wink
Подарихме и кукла-бебе,която говори,плаче,смее се и яде от биберон,но не пишка... Simple Smile  До ден днешен е любимата играчка на дъщеря ми,всеки ден я извежда навън и твърди,че и е майка.   Laughing
Празнувахме в детски клуб и бяхме наели две какички,които се занимаваха основно с децата ,та и родителите успяхме да пийнем по нещо...
Весело изкарване ви желая.   Party

# 6
  • Мнения: 483
Ние празнувахме в клуб с дечица и майки и в къщи с роднините. Така стана много добре! Тортите също бяха 2. Едната беше на Лагуна -еклерова с баварски крем - понеже гледам, че описват точно кокви са били  Crazy с детски герой, на който Вико се радва много, а за в къщи обикновена. Детето много се забавлява, аз успях да си почина, да обърна внимание на майките, които също си отдъхнаха!  Peace
Живот и здраве пак така ще направя! 

# 7
  • Мнения: 1 290
Подарък - банкова сметка, на която моите родители бяха така добри да се зарадват и да заредят леко Wink от гостите получи играчки и дрехи, но аз прецених, че е прекалено малък за нещо специално като вещ от нас.
Торатата.. моя син така или иначе беше малък да яде подобни сладости, но все пак я поръчах с лек крем от Варненска сладкарница, правеща торти по поръчка, беше тип полянка с много животни по нея

# 8
  • Мнения: 851
Ние също празнувахме в къщи със семейството. Тортата държах да си я направя аз с много любов и беше много хубава и шарена. Подарихме й играчки и беше много хубаво.Приятно прекарване и на вас!

# 9
  • Мнения: 4 629
Тортата беше с героите от Мечо Пух, ама не помня какво подарихме  Embarassed

# 10
  • Мнения: 798
Тортата "я поръчах" на мама. Добуш, с млечен крем. Украсих я със сушени плодове. Празнувахме вкъщи с 7-8 дечица на гости. И честно - въобще не мога да се сетя какво му подарихме. Сигурна съм, че и той не помни  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 814
Подаръкът ни беше кукла с количка.
Тортата под формата на мече.
Празнувахме го на двора с 10-на дечица и клоун.

# 12
  • Мнения: 2 517
Подарък - детска пързалка.
Празнуване - в детски клуб, от който останах възхитена с още три деца. Спретнахме супер парти.

# 13
  • Мнения: 132
Тортата ни беше от Дайски с негова снимка, беше хубава на външен вид и на вкус, на *** сме пробвали и също са хубави. Подаръка беше голям камион разглеждаше го с интерес и мисля че много му хареса Simple Smile, дори се возеше в него сядаше отзад и го бутахме или дърпахме много се забавляваше. За момиченце незнам но има такъв избор в детските магазини че ако се поразходиш със сигурност ще харесаш нещо, сега се сещам например за тези колички които се избутват с крачета имаме такава и сега още я ползва, др. вариянт е триколка или надуваема къщичка, има голям избор. Весело прекарване на рождения ден!

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 10:36 от ANI.F

# 14
  • Мнения: 983
Ние празнувахме първия рожден ден вкъщи, само с бабите и дядовците. На следващият ден почерпихме и нашите приятели, защото по стечение на обстоятелствата, когато родих малчо, не можахме истински да се зарадваме и да почерпим, та го направихме на годинката  Mr. Green Деца не сме канили.
Подарихме му играчка-жираф за бутане, а приятелите ни му подариха триколка.

Общи условия

Активация на акаунт