Кореместата тема :хайде на големите шкембета и дупета - 3

  • 16 619
  • 357
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Ами като видях до коя страница сме я докарали... Ама все така да е - да имаме поводи да пишем в бременни теми. И все повече момичета да се водят на отчет тук. Имаме списък, дами. Не се ослушвайте. Че Класната ви гледа!

А аз специално искам да си пожелая точно в тази тема Слави да ни се отчете, че всичко е наред при нея.  Praynig

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 07:25 от Хера

# 1
  • Мнения: 3 621
А аз специално искам да си пожелая точно в тази тема Слави да ни се отчете, че всичко е наред при нея.  Praynig
И аз искам , и Талето и тя да се включи с добри новини, моля се и за нея  Praynig Praynig Praynig
И да си пожелаем още някоя бременна да се похвали, може и две -три наведнъж  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 651
 ooooh! Писах в старата тема  Embarassed. Но тук да пожелая и аз повече бременни и мнооого новородени  Heart Eyes.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
ooooh! Писах в старата тема  Embarassed. Но тук да пожелая и аз повече бременни и мнооого новородени  Heart Eyes.

и аз така ooooh!.
Желая темата да е пълна само с добри новини и още бременни коремчета! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 604
Нека и аз да пожелая повече шкембенца и големи дупенца в новата ни темичка Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed·

И дай Боже в скоро време и аз да съм от отбора на шкембенцата-защото дупенцето го имам Laughing·

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 003
И аз искам само хубави новини в новата тема   bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 959
И аз да пожелая само хубави вести и нови бременни   bouquet
За среща съм винаги готова, но ми се струва, че е по-добре да минат тези ужасни горещини  ooooh!

# 7
  • Мнения: 515
Аз също си пожелавам в тази нова бременска тема  Wink само добри новини.
Да започнем с добри новини от Слави и Талето нека всички притеснения които сега имат да се окажат просто едно малко препядствие до сбъдване но мечтите им и да са били неоснователни Heart Eyes Hug

Също така си пожелавам в тази тема да честитим на Светлето най страхотната новина раждането на нейния юнак Heart Eyes Hug

Аз току що усетих / най- после / моята малка принцеса  Laughing беше много лекичко и за малко дори след това пак започнах да се чудя дали пък не ми се е сторило  Crazy дано да го прави по често и да не мързелува много,много че майка й нали не е наред с главата Laughing

Пожелавам и на всички неошкембини скоро да се похвалят с добри новини Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 825
Стискам палци за Талето и Слави, дано всичко е наред при тях  Praynig
И пожелавам на всички небременни скоро да се включат в отбора и да се похвалят / и за мене се отнася  LaughingPraynig

# 9
  • Мнения: 604
Стискам палци за Талето и Слави, дано всичко е наред при тях  Praynig
И аз се присъединявам към палцестискането fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed·

# 10
  • Мнения: 827
Aйде и аз Цоп в темата Hug
Пожелавам тази тема да донеде много нови бременни новини !!!
Светлеее, как си?На линия ли си? Колко ти остава до термин?

# 11
  • Мнения: 366
Светленце сладка, форумът целий сега тебе гледа!  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 502
Светлее, ама къде си верно???
Хайде на отчет Peace!
Иначе пак ще те тероризирам по телефона Hug.

# 13
  • Мнения: 3 166
На линия съм.  Mr. Green Без никакъв хабер за раждане. Честно казано вече се изнервям. Знам че има време, ама нали все живях с мисълта, че покрай моите си проблеми ще родя по-рано. Пък и като ми казват, че бебчо върви по-голям и предвид скъсяването на шийката... та все си мислех, че по това време ще съм с бебчо на ръце. А изгледи никакви. Не че ми пречи да съм бременна. Просто искам да мине раждането и да си го гушна жив и здрав.  Praynig

# 14
  • Мнения: 1 409
А като си на линия,защо не пишеш,а?А ме караш да влизам днес по сто пъти да видя дали пък случайно момъка не е решил да ни се покаже вече. Grinning
Сигурна съм,че вече ти тежи и ти се иска да си родила,но хубавото е,че наистина остана малко.Колкото и да се крие бебока,няма къде да избяга и скоро ще излезне.Стискам ти палци да е в близките дни,че и ти да се поуспокоиш вече,че много ти се събра. Hug

Общи условия

Активация на акаунт