Antifosfolipiden sindrom

  • 1 147
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
Здравейте, има ли  и други с това заболяване  Simple Smileмного ще се радвам да обменя малко информация .Всъщност да науча нещо че ми изглежда много сериозно,пък го имаме и а и бебето ми което е на 8 месеца Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 694
Ами аз съм със антифосфолипиден,как ти го установиха и как така и бебето го има предала си му го при раждане ли?Това е автоимунно заболяване доколкото знам, а ти през бременноста имаше ли проблем защото знам ,че е проблем при бременност аз имам 4 аборта които се дължат донякъде от това?Ако нещо друго те интересува питай? Hug

# 2
  • Мнения: 136
Zdravei ami da po vreme na bremennost sam go predala na nego i poneje toi ima i drugi zabolqvaniq za sajalenie  ,mnogo se intersuvam za tova zashtoto mi zvuchi mnogo seriozno,iskam da znam lekuvali se opasno li e za nego kato cqlo i kakvi sa posledstviqta zanapred,kolkoto do bremennostta daje mnogo leka beshe vsichko beshe nared ,daje pochti do posledno bqh na rabota,i posle mu pomatnqha ochichkite na bebcho  i tragnahme po bolnici,otkriha mu mnogo serozni neshta i sega sled nqkolko dni patuvame za Germania ,dai boje da se varnem s dobri novini .ami pri mene e tova ,A pri tebe kakvo stava lekuvash li se i s kakvo ?

# 3
  • Мнения: 694
Ами аз пия аспирин,интересно ми е какво са ти казали за това заболяване ,при мен никой не го коментира, само ми казаха, че по време на бременност, трябва да пия аспирин, хепарин, и да вливам имуновенин!А ти нормално ли си роди,на термин, и казваш ,че си нямала проблеми не знам какво да ти кажа?Дано при теб нещата се оправят и всичко с бебето е ок. PraynigА какви са симптомите ти и как ти го откриха този синдром?Успех пиши ако още нещо мога да ти помогна

# 4
  • Мнения: 136
Ami az savsem sluchaino razbrah che go imam tozi sindrom,poneje deteto  Stelian nali ima problem s ochite v ochichkite mu ima edna mastna takan koqto mu prechi da vijda i mu prelivaha imunovenin,na nego de,a za da razbrem  ot kade mu idvat problemi izsledvaha mene i taka savsem sluchaino razbrah ,az realno nqmam simptoni samo deto malko poostslabnala pokrai tezi problemi s deteto inache sam dobre obshto vzeto se chuvstvam dobre .razkaji mi ti kakvo znaesh za tova neshto ,moje li da se rodi zdravo dete s tova zabolqvane.,koeto imam  .

# 5
  • Мнения: 136
А ти нормално ли си роди,на термин, и казваш ,че си нямала проблеми ..........A OTNOSNO BREMENNOSTTA NQMAH ABSOLUTNI NIKAKVI PROBLEMI ,RODIH  PO NORMALEN PAT ZASHTOTO NE SAM SE I ZAMISLQLA CHE NESHTO SHTE MU IMA NA BEBETO I MENE,INACHE PAK RODIH 12 DNI PREDVARITELNO,NO AZ NE SAM SE SPIRALA I ZA MOMENT,POSTOQNNO BQH PO RAZHODKI ,NA RABOTA DO 7 PATUVAHME PO SELO I TAKA IMENNO ZATOVA VSE OSHTE NE MOGA DA SE SAGLASQ NA 100 PROCENTA CHE MI IMA NESHTO PRI POLOJENIE CHE SE CHUVSTVAM DOBRE DANO SE OKAJE GRESKA.POJELAVAM TI DA SI RODISH EDNO  ,ZDRAVO I POSLUSHNO BEBE I VSICHKO DA MI OK PREZ CQLATA BREMENNOST !

# 6
  • Мнения: 694
Благодаря за пожеланието HugА за това заболяване, знам само че е автоимунно и се коригира с малки дозеи аспирин и вливане на имуновенин,но доказано ли е че при бебето проблема идва от теб?Малко ми се вижда странно ,а ти да си нямала проблем с бременноста е късмет.аз мисля ,че може да се роди живо и здраво дете но ако се лекува, това заболяване.Според мен най добре е да попиташ лекарите за какво става въпрос тук само си предполагаме!Успехи  и дано малкия се оправи скоро  bouquet

# 7
  • Мнения: 136
Blagodarq mnogo se nadqvame !!!

# 8
  • Мнения: 694
Напиши в Гугъла ,антифосфолипиден синдром и ще ти излязат много статии там можеш да прочетеш неща които те интерисуват.  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 335
galichka, можеш д апотърсиш инфо в подфорум Проблемно забременяване. Там има момичета с антифосфолипиден синдром
Ако имаш въпроси, директно можеш да изпратиш запитване на доц. Е. Конова от института в Плевен. Тя е много добър специалист в областта.
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=16

# 10
  • Мнения: 136
blagodarq   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт