кафява дреха пусна върху жълта

  • 849
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
момичета помагайте,мисля че няма спасение,ама да попитам,изпрах кафяво бельо и жълт потник,за секунди са били едно до друго и кафявото е пуснало няколко петна точно на предницата на любимия ми жълт потник,имали спасение?

# 1
# 2
  • Мнения: 8 769
Може и да има-пробвай с Вениш. Аз така махнах петната от забоядисана по същия начин рокличка.

# 3
  • Мнения: 111
Може и да има-пробвай с Вениш. Аз така махнах петната от забоядисана по същия начин рокличка.
и аз така мислех,ама сега нямам под ръка,утре ще купя...дано стане ,че ще умра от яд....

# 4
  • Мнения: 824
Чух,че има кърпички,които попиват цвета на дрехата,която пуска при пране.Не знам дали са ефикасни след като вече са се боядисали.Пускат се в пералнята заедно с цветното пране.Намират се в големите супермаркети.

# 5
  • Мнения: 3 971
.Не знам дали са ефикасни след като вече са се боядисали.

Не не са Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 824
.Не знам дали са ефикасни след като вече са се боядисали.

Не не са Rolling Eyes

Жалко,снощи си боядисах един бял панталон,който е с емблема от естествена кожа-кафява.Мислех,че с това ще реша проблема.
А знаеш ли какво е наименованието на тези кърпички,все пак искам да си купя.

# 7
  • Мнения: 111
опитах с ваниш и не помогна,петната си стоят Sad Sad Sad Cry Cry

# 8
  • Мнения: 1 205
Миналата седмица си боядисах един бял потник със синя боя. Видях го когато беше почти сух ooooh!
Веднага сложих д-р Бекман за петна изплакнах и накиснах за няколко часа в Ариел, водата в легена беше синя!
После в пералнята на кратката програма и СТУДЕНА вода. После цяла нощ пак в Ариел, пак студена пералня и всичката синя боя падна.

# 9
  • Мнения: 3 971
А знаеш ли какво е наименованието на тези кърпички,все пак искам да си купя.

 Цветоулавящи кърпички -на Dr. Beckmann  ползвах аз.  В Пикадили със сигурност ги има Peace

# 10
  • Мнения: 824
Мерси,DZ!

# 11

Общи условия

Активация на акаунт