Финансовата криза бавно, но сигурно настъпва към България !!!???

  • 1 139
  • 11
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 916
Ми нормално.
Който чака да купи ваканционен имот, сигурно ще намаже, обаче за други ще бъде секира.

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ама тя тръгвала ли си е?
Аз от 90-та я гледам, като е застъпила по наш'Те ширини и нема мърдане  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 592
Маркрит, здрасти! Недей ги пуска тия теми - успелите в живота пак ще те настъпят, може и шефовете да решат, че тая тема ще събори Бг, и... знаеш ли? Няма да е първата, нито последната, ние сме като кучетата или по-скоро хлебарките - ще оживяваме докато не ни прасне вестника!  Да му мислят "демократите"!

# 4
  • Мнения: 8 769
Споко, хора. Сега като дойдат братята руси, които купуват имоти по черноморието като замяни, и комшиите от юг, с които не сме се разделяли 500 г (и купуват земеделски земи като невидели), ще ни оправят. Peace

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Особено вторите .....не са прекъсвали да ни оправят.

# 6
  • Мнения: 81
И що да не ни оправят, като сами си се даваме.

# 7
  • Мнения: 77
Знаете ли, аз работя в тази сфера. И много ми е странно как идват хора (от юг). Не могат да си напишат имената, някой живеят тука (във вторник имахме една бабичка клиентка, 29 набор, не знаеше дума български, а си живее тука), иначе са много устати и все си търсят правата. Купуват масово де що видят и реват, че държавата не ги подпомага... Само ние си мълчим. Ми що да не ни прецаква всеки, който може, кво толкоз... Иначе по темата, настъпват братята, ама не са руси. Напоследък на мода са чеченците...

# 8
  • Мнения: 2 401
Напоследък на мода са чеченците...

Пази боже, пу, пу  Shocked.. верно ли бре?

# 9
  • Мнения: 77
Напълно. Имаме един тука, (освен него има още доста), чеченец е, роден си е в Чечения. Човека има само 2 имена (а не три както ние), има си ЕГН и лична карта, а не ЛНЧ и карта на постоянно пребиваващ чужденец... Е, кажете ми, на къде отиваме?

# 10
  • Мнения: 4 965
Е, какво пък им е на чеченците - 2 имена, 2 ръце, 2 крака, 2 очи (в повечето случаи)?!

Двете гранати в задния джоб и двата калашника в багажника няма да ги броим... И ние си имаме...

 Sunglasses

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Извода?
Финансовата криза идва от запад и нея източните народи не ги лови.
Българското спасение от кризата?
Продаваме се на източните народи.

Общи условия

Активация на акаунт