стартира бг версията на Прелюбодейци!!!

  • 35 725
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
От октомври месец май по Нова телевизия с водещ Симеон Колев, май се очертава да стане интересно!
Ха да видим кой пръв ще изтипоса мъжа или жена си по Тв-то..................... Thinking newsm78 и дали в бг ще има такива смелчаци, защото съдейки от Дис повечето теми за изневери са анонимни!!! Sunglasses

# 1
  • Мнения: 851
Пълно ще е с хора, които подозират половинките си. Страшен наплив ще има. А после като ги хващат къв кютек ще пада...Страшен цирк ще бъде. Нищо чудно - ще го прави Нико Тупарев. Той е доказал безпогрешния си усет към скандалните и просташки предавания с висок рейтинг.

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 15:37 от didiana

# 2
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Аз се чудя дали ще има въобще кандидати? Ние сме много смели, но само когато сме в ДиС, иначе пред съседите и колегите сме семейство за пример.

# 3
  • Мнения: 2 755
....Страшен наплив ще има....
Мислиш ли? Rolling Eyes Доста изпростял народ има, но чак пък толкова.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Няма да оцелее дълго, така мисля аз Thinking

# 5
  • Мнения: 4 435
Четох,че имало доста желаещи и веече имало заснети епизоди. Crazy

# 6
  • Мнения: 3 886
МММ отдавна мечтаех и аз да се впиша в тоз сериал.Пфу как не знаех по рано Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 11 747
Не мисля да има много кандидати, на приказки сме силни ние, не да се резилим по телевизора. Макар, че за няколко Биг брадъра се събраха кандидат резили, ще намерят и за един сезон на Прелюбодейци.

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
ехеее... и това ли ше дават. че то ББ ли да гледаш, сървайвър ли, сега някакво денсинг старс промотират по бтв, че и прелюбодейци. ooooh! усещам как само сървайвъра ще погледна за малко и тва е. аман!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Може и да е интересно, но избраният за водещ ми е крайно противен:sick:

# 10
# 11
  • Мнения: 11 747
Аз дори хванах реклама, вече, на предаването, по Диема беше.

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Нищо чудно да има достатъчно луди. Щом има мераклии за ББ, значи и за прелюбодейците ще има. Какво не биха направили хората за 2 минути слава...

# 13
  • Мнения: 1 479
 Party newsm10 Ще гледам с интерес.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 529
Ще е интересно, обаче оригиналното предаване ми се струва, че е напълно режисирано. Не съм сигурна, разбира се, но просто с такова впечатление останах Thinking. Гледала съм 2-3 предавания само.
БГ версията ще я чакам с нетърпение  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт