Плажът и нуждите - големи и малки!

  • 3 112
  • 40
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 179
Провокирана от темата за прашките имам следната питанка. Къде ходят децата ви да пишкат/акат на плажа? Могат ли да усискат до тоалетната или се изпускат в пясъка/ водата? А вие какво правите ако се случи нещо непредвидено?

Хит от това лято - до нас едно момиченце на около 6 годинки клекна до чедъра си чинно се изака в найлоново пликче , след което пликчето беше изхвърлено от майка му в близкото кошче за боклук..
Аз не съм от воаьорите на плажа, просто ми замириса...
И не се оплаквам, щото не съм гнуслива, са верно ако ми се изака под моя чадър, бих направила забележка...
И така ...

# 1
  • Мнения: 5 393
Ивайло пишка на плажа( най-често на брега при вълните), и ака в тоалетната.

# 2
  • Мнения: 2 803
Моята се стиска или ме кара да си ходим. В химическа тоалетна не влиза.

# 3
  • Мнения: 289
Аз имах намерение да използвам времето на морето, за да започна да го уча да си казва за "нуждите", и постепенно да махаме памперса. Обаче.. стигнахме до етап - идва, и ми казва "Мама, бебето напави пиш ей там"  Mr. Green в резултат на което все бях на тръни бебето да не реши да "напави" и нещо друго на пясъка.. щеше да ми стане неудобно честно казано  Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 447
Тази година като бяхме на море до нас близо имаше тоалетна и малката ходеше там,но не ми се мисли,ако нямаше какво щяхме да правим.Какви ли куриози щяхме да имаме.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 179
Сега се сещам и за най-големия куриоз.

С моята приятелка родихме по едно и също време. Лятото (бебетата бяха на 7-8 месеца) заминахме двете семейства на почивка в Огняново, на една вила със собствен мин. басейн. Една сутрин собствениците ни предупредиха, че след час детенцето им ще празнува РД около басейна - парти ще си правят хората. Ние, ок, няма проблем по това време сме на обяд. Тръгваме да изваждаме бебоците от басейна и се оказва, че от памперса (не баш памперс а от тези гумените гащи на Чико, дето ги водят уж бански) на бебока на приятелката ми падат едни интересни кайсиени акита, като се обърнахме - половината басейн беше в такива ..

Та като финал голямо гмуркане падна да извадим всичките и да приведем басейна във вид удобен за парти..

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
Първо, никога не бих завела детето на плаж, на който няма тоалетна - нали се сещате какви неща може да си намери в пясъка  Sick
И второ, не е много възпитателно да оставяте децата си да ходят по нужда в пясъка...

# 7
  • Мнения: 5 393

И второ, не е много възпитателно да оставяте децата си да ходят по нужда в пясъка...

Специално за ходенето по малка нужда на пясъка не мисля, че е такъв проблем, особено за 3-4 годишни деца. Клекнал е на мокрия пясък при вълните, гол и си играе с часове. Кво да го направя- да тичам през 5 минути при него да го питам дали му се пикае? За акането съм съгласна ,че се върши само в тоалетната. Или, ако е съвсем малко детенцето- се събира после в нещо и се изхвърля на подходящо място.

# 8
  • Мнения: 2 448
Не съм го водила на морски плаж, само на басейн и винаги ака и чурка в тоалетната. Не му е минавала мисълта, че може да се изпишка някъде другаде по плажа.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 324
Провокирана от темата за прашките имам следната питанка. Къде ходят децата ви да пишкат/акат на плажа? Могат ли да усискат до тоалетната или се изпускат в пясъка/ водата? А вие какво правите ако се случи нещо непредвидено?

Хит от това лято - до нас едно момиченце на около 6 годинки клекна до чедъра си чинно се изака в найлоново пликче , след което пликчето беше изхвърлено от майка му в близкото кошче за боклук..
Аз не съм от воаьорите на плажа, просто ми замириса...
И не се оплаквам, щото не съм гнуслива, са верно ако ми се изака под моя чадър, бих направила забележка...
И така ...

Къде беше на море? Това вероятно сме били ние.

# 10
  • Мнения: 5 393
Аз говоря само за морския плаж. На друг не съм го водила. Ако го заведа, ще си върши нуждите в тоалетната, а не на плочките или в басейна. Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 179
Провокирана от темата за прашките имам следната питанка. Къде ходят децата ви да пишкат/акат на плажа? Могат ли да усискат до тоалетната или се изпускат в пясъка/ водата? А вие какво правите ако се случи нещо непредвидено?

Хит от това лято - до нас едно момиченце на около 6 годинки клекна до чедъра си чинно се изака в найлоново пликче , след което пликчето беше изхвърлено от майка му в близкото кошче за боклук..
Аз не съм от воаьорите на плажа, просто ми замириса...
И не се оплаквам, щото не съм гнуслива, са верно ако ми се изака под моя чадър, бих направила забележка...
И така ...

Къде беше на море? Това вероятно сме били ние.

Созопол  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 447
Миналата година до нас на плажа едно дете казва на майката,че му се ака и тя му отговаря акай тук на пясъка.Детето си свърши работата и майката го зарина с пясъка.И представете си после някой стъпва точно там.Ето това не го разбирам даже жената не се постара да потърси тоалетна.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 179
Миналата година до нас на плажа едно дете казва на майката,че му се ака и тя му отговаря акай тук на пясъка.Детето си свърши работата и майката го зарина с пясъка.И представете си после някой стъпва точно там.Ето това не го разбирам даже жената не се постара да потърси тоалетна.

Това вече си е гнус от всякъде...

# 14
Провокирана от темата за прашките имам следната питанка. Къде ходят децата ви да пишкат/акат на плажа? Могат ли да усискат до тоалетната или се изпускат в пясъка/ водата? А вие какво правите ако се случи нещо непредвидено?

Хит от това лято - до нас едно момиченце на около 6 годинки клекна до чедъра си чинно се изака в найлоново пликче , след което пликчето беше изхвърлено от майка му в близкото кошче за боклук..
Аз не съм от воаьорите на плажа, просто ми замириса...
И не се оплаквам, щото не съм гнуслива, са верно ако ми се изака под моя чадър, бих направила забележка...
И така ...


Имаме апартамент на 50 м. от бреговата ивица. С това проблеми нямам..

Общи условия

Активация на акаунт