Моля за помощ

  • 1 410
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте! Имам въпрос и ще съм много благодарна ако някоя от вас се отзове.. Кога мога да си направя тест за бременност след секса и да установя дали съм бременна или не?  newsm78
Благодаря предварително

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Когато имаш поне 3 дни закъснение на менструацията.

# 2
  • Мнения: 203
Аз знам че е най-сигурно една седмица след половият акт.

# 3
  • Мнения: 10 982
Изчакай да мине 1 седмица от закъснението на цикъла за по-сигурно.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 524
След закъснение на цикъла. Ако си направиш кръвен тест е най-сигурно. Кръвният тест дава точни разултати и ден след закъснението.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
След закъснение поне 1 седмица или както е казала meggyv кръвен тест.Дано е това което искаш  Peace

# 6
  • Мнения: 1 187
последният път, когато ходих на гинеколог (преди три седмици), ми каза че тестът показва резултат един ден след половият акт newsm78, но според мен по-добре изчакай, понеже с първата ми бременност тестът беше отрицателен и след девет месеца си имах сладко бебче. А ако искаш да предотвратиш евентуална нежелана бременност, при екстремни ситуации има постинор (до 72 часа след акта, по спомени), но се консултирай с гинеколог, за да не стане беля.

# 7
  • Мнения: 645
в някои тестове бях чела че може да покаже резултат 7дни след зачеването,но за по сигурно изчакай няколко дни да ти закъснее

# 8
  • София
  • Мнения: 12 550
Кръвен тест не по-рано от седмица след предполагаема дата на оплождане.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 196
в някои тестове бях чела че може да покаже резултат 7дни след зачеването,но за по сигурно изчакай няколко дни да ти закъснее
Аз правих 2 теста от една и съща марка на 7 ден-отрицателни. CloseЕдва след закъснението,тест от друга марка даде положителен-аз изобщо нямах съмнения за това,защото си чувствах.

# 10
Благодаря на всички, наистина ми помогнахте  Peace А искам да питам още нещо... ако случайно съм забременяла кога да очаквам първите симптоми и какви би трябвало да са те?

# 11
  • Мнения: 2 334
Изчакай да мине поне една  седмица от закъснението на цикъла за по-сигурно Peace.А за това какви ще са първите симптоми и кога ще са е много относително.Аз лично усех че съм бременна в 5 г.с. като започна да ми пада непрекъснато кръвното и да не ми се яде абсолютно нищо,но при всеки е различно Wink

# 12
  • Мнения: 89
Най-рано 10 дни след половия акт

# 13
  • Мнения: 780
Изчакай да мине поне една  седмица от закъснението на цикъла за по-сигурно Peace.А за това какви ще са първите симптоми и кога ще са е много относително.Аз лично усех че съм бременна в 5 г.с. като започна да ми пада непрекъснато кръвното и да не ми се яде абсолютно нищо,но при всеки е различно Wink
Peace

# 14
  • Мнения: 387
за симптомите ...при всички е различно,при мен гърдите ми се напрегнаха , не ми се е повръщало или да ми става лошо ,хапваше ми се сладичко повече, леко ми се поду коремчето от доста рано,но като разбрах че са 2 бебчета ...ми стана ясна причината  Peace  Успех  ...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт