здравейте,моля да ми отговорите на въпроса,просто съм много притеснена-от 7 дни моята дъщеричка която е на 1г. 2 м. не е добре. Всичко започна на 06.август. през деня ядеше и след това го повръщаше.дадахме и веднага натриев цитрат.на следващия ден (07.08.)повърна 2 пъти. продължихме да даваме натриевия цитрат. на 08.август вечерта започна разтройство,през деня беше повърнала 1 път.дадахме и хидрасект 1 прахче. на другия ден събота (09.08.) през деня ака около 6-7 пъти като водичка много жълто.заведохме я на лекар,казаха че не е обезводнена и изписаха Суметролим и пробиотик,както и прахчетата за разтройство. В неделя 10.08. детето повърна само веднъж,ака 3 пъти ,но все така рядко.на вечерта вдигна температура-37.5.От тази вечер и даваме за разтройството смекта. В понеделник всичко продължи 1 път повърна,3 пъти ака и си поддържаше температурата от 37.3. Днес е по добре,няма температура,не е повръщала ,ака 3 пъти ,но вече е по гъстичко.Това което ме притеснява е че акото не беше жълто а зелено през целия ден.Какво да правя?
предварително ви благодаря!