Twin Peaks

  • 5 454
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
http://uk.youtube.com/watch?v=VFUGZpKXWiI&feature=related
Помните ли това колко беше романтично?

# 1
# 2
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
това е любимият ми филм. newsm44

# 3
  • Мнения: 207
И на мен ми е любим още от малка! Grinning Помните ли го? newsm10

# 4
  • Мнения: 3 886
Помня го да.Няма да забравя и когато откриха ЛОРА  нежива.С нетърпение го чаках филма но незнам дали тук в БГ имаше ли край.Всъжност не помня кой беше виновника и краяж и  книгите ги имам но съм ги  чела  преди сума години а сега са някъде в някой кашон.ПОмня даже с трепет ги чаках да ги пуснат и на  пазара Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 207
Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!

# 6
  • Мнения: 3 886
Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Да  бе верно беше в баща и и имаше дух.Ппо късно май се опитваше и в агента да се всели

# 7
  • Мнения: 207
Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Да  бе верно беше в баща и и имаше дух.Ппо късно май се опитваше и в агента да се всели
Да, така беше!

# 8
  • София
  • Мнения: 15 435
Нещо последния път като го повтаряха не ми беше интересен, но все още обожавам музиката от филма.

# 9
Този филм няма аналог Heart Eyes
А саундтрака е направо убийствен. Peace
Аз наскоро дръпнах и втората част:''Fire walk with me'',но просто няма място за сравнение със сериала.

# 10
  • Мнения: 207
Наистина е страхотен! Аз съм си го сложила на телефона!

# 11
  • Мнения: 4 433
Много ме кефи този филм

# 12
  • Мнения: 207
Много ме кефи този филм
И мен!

# 13
  • Мнения: 1 586
Ей..... и на мен ми беше адски любим този сериал,направо бях като вманиачена......... CrazyИмах и книгите и касетка със саундтрака и ходих на кино да гледам продължението ама то не може да се сравни с филма определено.

# 14
  • Мнения: 2 786
Детски спомени  Laughing Sunglasses Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт