Др Халачева-Майчин дом

  • 1 266
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Много се изписа за тази клиника и вси чки лекари там,аз обаче продалжавам да си ходя там на консултации и по точно при др Халачева.има ли мами които са раждали при нея,за да ми дадат савет чe вече се побърквам от мнения на дами които изобщо не са стъпвали там а са крайно компетентни.благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 952
какъв съвет искаш по точно? какво те вълнува? аз раждах при нея в МД но преди 3год. Сега доколкото знам се занимава повече с проблемното забременяване в ин витро центъра но щом е поела ангажимент да те изражда значи няма да има проблеми. Аз като цяло съм доволна,консултите ги остави тях ги води акушерката / при мене  беше Снежи от която съм супер доволна / по важно е да ти обърне нужното внимание при самото раждане а и след това. Значи аз каквото трябваше като внимание и грижи го получих но от персонала, не от нея, след като родих   нея почти не я видях,после ми се извини че имала гости и затова не дошла Rolling Eyes

# 2
Продължавай да си ходиш при д-р Халачева на консултации.Бади спокоина и те саветвам да спреш да слушаш дами които не са стъпвали там . Аз имам беба на 1 г. и 3м. при нея бях от 12седмица на бременноста .  Много сам доволна ,ако ми се наложи пак бих отишла при нея

# 3
  • Мнения: 73
Хора не успорвам качествата на доктор Халачева...всъщност все още ще си чакам резултата от нейната манипулация, но искам да ви кажа, че човечността при нея я няма. В началото е адски мила, демоснстрираше съпричастност към моето положение. След упойката когато станах на крака отидох пред кабинета й за да й благодаря първо и после да я попитам как е минало и какво следва. От нея просто чух " аааа абортаджийката ли?!" ..едно момиче от регистратурата, което беше в кабинета й ми бутна в ръката рецепта - без обяснение без нищо. Понечих да вляза а Халачева " миличка, и без друго много време изгубих с теб" .....и така след направен при нея аборт си тръгнах без специализирана консултация, с рецепта, която незнам за какво е....без обяснение кога да ида на преглед и как да се погрижа за себе си за да укрепне по - бързо организма ми след това. ...общо взето това получих за моите платени 260 лв.

Просто вие си направете изводите - аз моите си ги направих, дано да нямам сериозни последствия и завбъдеще да е всичко наред с мен

# 4
  • Мнения: 187
преди 6 месеца все пак родих при нея и да изкажа моето мнение-ужасно съм о4арована,ужасно много.такова внимание загриженост и какво ли не.ако неможеше да дойде да ме види в стаята ми звънеше по телефона.много с1м й благодарна и пак бих родила при нея.

# 5
  • Мнения: 73
Пак казвам - немога да успорвам компетентността й. В началото бях невероятно прекрасно очарована от нея и дори се успокоих, че съм в нейните ръце....но наистина бях адски неприятно изненадана след събуждането ми и нейното отношение. Не твърдя, че трябваше да ми обърне цялото внимание на света - казвам отидох 1во да благодаря за всичко и да попитам за състоянието си ......а чух такива лоши думи от нея. най - малкото като специалист извършил манипулацията ми можеше да ми отдели едни простички 5 мин за да ми обясни с 2 изречения, а не да се отнася 1во така обидно и 2ро така непрофесионално според мен.

Това е ...важното е да сме живи и здрави и да не забравяме да сме по - човечни и добри

Общи условия

Активация на акаунт