чакам момче

  • 6 439
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 494
Днес ми казаха, че чакам момче   Cry Аз много исках момиче. Сега не знам дали ще мога да го обичам това дете. То не е виновно, че е момче, но аз не го искам, в момента нямам никакво желание да го гледам. Дано да се промени това нещо с раждането, защото не знам какво ще правя. Мажа ми ме успокоява, че второто ни дете ще е момиче, но това ме плаши още повече, ами какво ако е моче. Има ли някакав метод, който да гарантира 100% пола.  Моля ви споделете вашия опит. От както ми казаха само плача, май ще сам най- лпшата майка на света.

# 1
  • Мнения: 27 524
Ще го обикнеш със сигурност, не се притеснявай.  Peace

# 2
  • Мнения: 6 029
 ooooh!
Дано не те прочетат от проблемното.

Ако майка ти е искала да си момче, а ти си се родила момиче и не те беше обичала само заради това как би се почувствала?
Я не се излагай, стегни се, това е твое дете и ти го обичаш от сега. Силно се надявам хормоните ти да са виновни за тази тема.

# 3
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Миличка сигурна съм,че щом го видиш и живота ти ще се преобърне,и ще го обикнеш повече от всичко на света Simple SmileАз съм мама на момченце и за мен няма по голямо щастие от това,сигурна съм че и ти ще си горда мама като всички нас!Горе главата майче Simple SmileАко даде Господ второто ти пожелавам наистина да е желаното от теб момиченце Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 343
Виж,едно е сигурно-в момента,в който видиш малката му муцунка,малките ръчички и осъзнаеш,че това същество е кръв от кръвта ти и плът от плътта ти,няма да има значение момче ли е момиче ли е,с такава скорост ще нахлуе любовта в сърцето ти,че ще те е срам от тези ти мисли в момента!

# 5
  • Мнения: 4 784
Ооо, миличка, я стига! Горе главата! Аз също исках момиче - много, мъжа ми също мечтаеше за момиченце, но ето, че си имаме един малък сладкиш, който като го гледам и се чудя как съм можела да искам момиче! Даже и второ да имам, пак ще се радвам, ако е момче! А и не забравяй, че момчетата са по - привързани към майките си, отколкото момичетата  Wink. Не говоря в бебешкия етап, а като цяло! Сега усмивка и горе главата - добре дошла в клуба на бъдещите люти свекърви  Mr. Green Mr. Green Mr. Green!

# 6
  • Мнения: 583
Да предположим, че те тресат хормоните и затова приемаш новината така драматично. Ако не - жалко за теб.

# 7
  • Мнения: 931
Виж,едно е сигурно-в момента,в който видиш малката му муцунка,малките ръчички и осъзнаеш,че това същество е кръв от кръвта ти и плът от плътта ти,няма да има значение момче ли е момиче ли е,с такава скорост ще нахлуе любовта в сърцето ти,че ще те е срам от тези ти мисли в момента!

дидимира е напълно права.Не си мисли че няма да го обичаш за това че е момче, помисли че това е твоето момченце не някое друго и ще видиш нещата ще се променят още повече когато се появи на бял свят.Убедена съм че тогава ще пуснеш нова тема за това колко мн обичаш новороденото си дете. Hug те и ти пожелавам леко бременеене до края.И не плачи излишно, сега тр да си позитивно настроена .

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
След време като гушкаш прекрасния си син ще съжаляваш ,че дори си си помислила за тези глупости  Rolling Eyes Най-важното е детето да е здраво, пола няма никакво значение.Като станеш родител ще го разбереш!

# 9
  • Мнения: 8 769
O, и аз с първото дете исках момче...и когато ми казаха, че ще е момиче не повярвах и не вярвах до раждането. Но след това-боже, такава принцеса...не можеш да й устоиш. Втория път даже се страхувах защо пък е момче-ами вече знаех как се гледа момиче-толкова добро, нежно същество. Освен това се притеснявах дали ще го обичам толкова, колкото и нея.....Но го обикнах още в момента в който го видях- това е майчиното сърце Flutter Hug
Сега хормоните ти бушуват и ти минават какви ли не мисли. Когато родиш и гушнеш най-прекрасното бебе на света, ще видиш че полът му е най-малкото нещо, което би могло да те тревожи!
Мисли положително за бебенцето си, то запаметява и твоите настроения!  bouquet

# 10
  • Мнения: 616
Най-важното е бебето да е здраво, без значение какво е! Аз също преди да забременея винаги съм искала момиче, чакам момче и от мен няма по щаслива..ще си имам прекрасен малък принц...сигурна съм че просто ти трябва време да свикнеш с мисълта Peace успех ти желая, лека бременност и здраво бебе  bouquet

# 11
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ще го обикнеш бъди сигурна и няма да си лоша майка. Peace

# 12
  • Мнения: 1 091
Мила,бъдеща мамо,не се тревожи!Аз имам 2 момчета.А толкова много исках поне второто да е момиченце.Много се надявах.Но родих момченце.Още щом го видях ми текнаха сълзите от радост ,че си имам още една рожбичка.Обичам децата си повече от всичко на света.  bouquetМоля се да са живи и здрави.Сигурна съм ,че ще обичаш това дете поввече от себе си.Просто в момента си малко объркана.Разбирам те ,че искаш момиченце,но ако Бог те дари с момченце не е фатално ,че не си получила момиченце.Аз ти пожелавам много леко раждане и съм сигурна ,че след като родиш и видиш детето си ,ще бъдеш най-щастливата мама на света.  bouquet

# 13
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Поздравявам те,че казваш на глас това ,което мислиш.На много от нас ни е минавало през ума,без да си го признаем.И 10 момчета да имаш,ще ги обичаш по равно и от все сърце.
Казвам го като майка на 2 момчета,която винаги е искала да има момиче.Е,не ми е било писано.Синовете ми са смисъла на моя живот. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 131
И аз исках момиченце, но си имам един прекрасен малък палавник. Ще го обичаш, бъди сигурна, просто сега хормоните ти идват малко в повече.
Аз ужасно много искам второто ни детенце, живот и здраве един ден, да е момиченце. Но съм сигурна, че ако е отново мъж, ще го обичам къщо толкова. Няма друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт