Любими любовни сцени от филми

  • 19 735
  • 56
  •   1
Отговори
  • на терасата
  • Мнения: 656
Нещо съм на романтична вълна и исках да споделим тук за любими филмови целувки и любимите любовни сцени от филми.  Споделете кои актьори са участвали и между кои се е получило chemistry , както се казва.

Започвам, после ще допълвам:
Във филма First Knight Ричард Гиър и Джулия Ормонд, целувката им, когато ги вижда Шон Конъри.

# 1
  • Мнения: 1 277
Целувката между Невена Коканова и сръбския актьор в "Крадецът на праскови".
Последната сцена от филма "Хубава жена".

# 2
  • Мнения: 2 821
В "Мостовете на Медисън", когато на светофара тя се двоумеше дали да слезе от колата и той я чакаше да вземе решение. Валеше дъжд. Тя не се осмели.
"Сибирският бръснар" - той припадна от любов Wink

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 14:54 от МамиБлю

# 3
  • Мнения: 2 821
рак-щрак, чета в съседната тема, че си посочила и ти този момент от Мостовете на Медисън.. Wink
Всъщност и там щях да пиша същото...малко се припокриват темите сякаш....

# 4
  • на терасата
  • Мнения: 656
Цитат
малко се припокриват темите сякаш....

Имах впредвид любовни сцени...най-готина целувка, най-вълнуваща страстна сцена. Затова съм писала любовни  Peace
Имах впредвид да обсъдим и в кои сцени се е получило онова любовно съзвучие между актьорите, което кара зрителя да е убеден, че и актьорите са лудо влюбени, не само героите им...

Но, ако мислите, че се припокриват, нека модераторите да я изтрият

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 15:53 от рак-щрак

# 5
  • Мнения: 8 999
Любовната сцена ме кефи винаги, ако жената си повдигне крачето назад. Ако присъства тази подробност, нищо друго няма значение. Перфектно е.

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пак за същия филм, но има нещо в химията между Джейсън Доринг и Кристен Бел във Вероника Марс, те са направо родени един за друг, така изглеждат. Също и първите сцени на Скайп и Друсила в Бъфи... Повечето от любовните сцени на Хю Грант... особено онази в Наистина любов където се целува с асистентката си пред цялото училище... "Май не е толкова тайно колкото си мислехме... Сега какво? Усмихни се... Сега помахай..."

# 7
  • Мнения: 3 034
Джони Деп и Жулиет Бинош в "Шоколад" - която и да е сцена между тях носи заряд.

Джон Малкович и Глен Клоуз в "Опасни връзки" - страхотен магнетизъм.

# 8
  • Мнения: 799
"Армагедон" - Лив Тейлър изпраща Бен Афлек на совалката, той пее Leavin' on a jet plane. Пак там - Брус Уилис се сбогува с Лив Тейлър.
"Наистина любов" - Колин Фърт и португалката се обясняват в любов - всеки на собствения си език. Въобще целият филм е страхотна любовна сцена.
"На брега" (холмаркската продукция) - финала на филма.

# 9
  • Мнения: 4 489
Патрик Суейзи, Деми Мур и грънците в "Дух".  Flutter  Heart Eyes

# 10
  • на терасата
  • Мнения: 656
Допълвам...
От "Птиците умират сами", когато отец Ралф(Ричард Чембърлейн) отива на острова, където си почива Меги(Рейчъл Уорд), любовната сцена на плажа.

# 11
  • Мнения: 1 269
Любима сцена ми е Кърк Дъглас и ....възлюбената му в "Спартак"! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 12 648
Един руски филм, чието име естествено не помня. Ученици, майката на момчето много искаше да ги раздели, излъга го, че баба му е болна и го изпрати при нея. Момичето отиде да го търси, той скочи от прозореца, счупи си крака. И накрая - двамата гушнати в снега.

# 13
  • Мнения: 799
Ей, сега се сетих и за "Гара за двама" - сцената с акордеона.

# 14
  • Мнения: 1 941
Антонио Бандерас и Анджелина Джоли в "Първороден грях". Няма такива любовни сцени!

Мики Рурк и Каре Отис в "Дива орхидея". Те моите сцени малко повечко секси дойдоха, ще прощавате  Whistling Laughing

Общи условия

Активация на акаунт