Киндербут 6 ПОРЪЧКИ

  • 9 306
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Момичета започвам нова тема. В тази тема ще обсъждаме и ще правим поръчки от този сайт.


www.erwinmueller.de

     


Преди да започнем нека да огласим правилата.
    Датата до която ще събираме поръчките е 25 август

    1 Всеки желаещще си избере каквото поиска
    2 Пращате ми избора си на лични
    3 Аз правя равносметка и качвам списъка с поръчките и цените във форума
    4 Ще ви дам сметка на която да плащате.
    5 Пращате ми на лични Избора си подкрепен с копия от платежното и къде трябва после да ви   припратя поръчката.
     (може да я снимате с фотоапарата) Това го правя за да не проверявам постояно в сметката от кой са ми дошли парите.
    6 Правя поръчка (ако има промяна или проблем ви съобщавам)
    7 Всички без нерви чакаме кога ще пристигне поръчката
    8  След като пристигне ви ги разпращам по адреси

    Как се дават линковете
    Линковете се дават по специален начин, защото по обичайния обикновено водят до началната страница на сайта, а именно - мишката се позиционира върху снимката на артикула и от менюто отварящо се с десния бутон се избира "Copy link location" /за Мозила/, а след това и Paste в мнението, което ще се публикува.


    Предишната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265746.new;topicseen#new[/list]

    Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 23:56 от winter

    # 1
    • Мнения: 180
    аз се записвам да участвам и в тази поръчка, ще разгледам добре сайта, че ми се струва че има доста нови неща и ще пиша!

    # 2
    • Разпиляна във въображението
    • Мнения: 24 427
    Записвам се и започвам да разглеждам. Бладогаря на момичетата, които ще организират и осъществят поръчката  bouquet

    # 3
    • Мнения: 706
    поздравления wintеr  Hug
    и веднага поръчъвам косачка.
    http://www.erwinmueller.de/eshop/daten_kb/an_bild.php?anz_bild=KB82_317gr.jpg
    само по колко транспортни да преведем,или това накрая?

    Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 22:16 от mona25

    # 4
    • Мнения: 239
    Поздравления и благодарности за winter и всички, които ще помогнат с каквото могат newsm51

    # 5
    • Разпиляна във въображението
    • Мнения: 24 427
    Имаше нещо особено при показването на линк към нещо, което харесаме. Бихте ли припомнили? Аз като запаметявам адреса на картинката по обичайния начин при повторно отваряне ми дама заглавната страница newsm78

    # 6
    • Мнения: 706
    кликни в/у самата картинка и там ще ти изкара адрес на конкр.артикул.

    # 7
    • Разпиляна във въображението
    • Мнения: 24 427


    това на пръв поглед ми хареса

    # 8
    • Мнения: 149
    и аз харесах някои неща но от Baby butt-мога ли да участвам в поръката но с продукти от там

    # 9
    • Мнения: 2 214
    Може да се поръчва от трите сайта.
    Поръчките ще ги събирам до 25 август (вече мисля че времето е достатъчно)
    Поръчките ще ги събирам на лични
    Веднага щом събера поръчката ще сметна всичко и ще кача тук в темата  и от тук нататък действаме от правило 4

    Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 23:56 от winter

    # 10
    • Разпиляна във въображението
    • Мнения: 24 427
    За мен времето е достатъчно, дори вече съм избрала какво искам. Но все пак малко повече време ще е по-добре - например до края на месеца.

    # 11
    • Разпиляна във въображението
    • Мнения: 24 427
    Копирам написаното от Таня77 в придишната тема за да се има в предвид при постването на линкове и снимки:

    Линковете се дават по специален начин, защото по обичайния обикновено водят до началната страница на сайта, а именно - мишката се позиционира върху снимката на артикула и от менюто отварящо се с десния бутон се избира "Copy link location" /за Мозила/, а след това и Paste в мнението, което ще се публикува.

    winter може да го прибавиш ако искъш към твоя пост


    # 12
    • Бургас
    • Мнения: 458
    И аз се включвам да разглеждам

    # 13
    • София
    • Мнения: 4 127
    Аз искам да участвам. Но ще пусна поръчка към 18-ти. За да съм сигурна, че няма да си сменя мнението до края.

    # 14
    • Мнения: 324
    Включвам се да следя темата и най-вероятно ще участвам в поръчката.
    winter,     bouquet

    Общи условия

    Активация на акаунт