Пране на количка PookyChipollino...kak?

  • 969
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Мами как перете дамаската на количката? На упътването за количката пише да се пере само с четка и аз така направих, ама се чудих дали някоя от вас не я е прала в пералнята на 30 градуса.Притесняваме факта, че има някои по твърди потлътени места и те може да се нагънат в пералнята. Споделете опита си?

# 1
  • Мнения: 4 335
Пера я само с 4етка и препара,изтьрквам я и плакна обилно с вода.Става перфектна.Защо ти е да я переш в пералнята,става много лесно и бьрзо с 4етката Peace

# 2
  • Мнения: 16
аз имам същата,и тъй като моя хубостник много обича гризки и я маца цялата Rolling Eyes махам сенника и багажника и в банята ooooh!мия я с препарат за дамаски и после обилно с вода,оставих я да се изкапе и на терасата на слънце за един ден изсъхна и стана като нова.Кофтито е че един ден си без количка Wink

# 3
  • Мнения: 8 209
Имам същата количка. Няколко пъти съм прала дамаската в автоматичната пералня на 30 градуса и по-ниски обороти на центрофугата. Съвсем леко изпъкнала стоеше облегалката след това. Почти незабележимо беше и не ми пречеше. Добре се изпира. Само сенника минавам с четката под душа в банята - при него друг вариант няма за жалост.

# 4
  • Мнения: 72
Разтварям вениж в малко вода и минавам с четка, след това за няколко часа на слънце и става като нова.

Общи условия

Активация на акаунт