Помогнете ми!!!!

  • 2 509
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Възможно ли е да забременея, ако той не е свършил в мен. Знам, че на теория винаги има шанс, но става въпрос на практика! След известно време имах кафяво течение в продължение на 5 дни, което било симптом на бременност, но това го отдавам на смяната на климата, защото от морския бряг с темп. 30 градуса се преместих в София с темп.15!Освен това по изчисления на овулацията наи-благоприятната дата за зачеване е 26, а ние правихме секс на 16-ти!!!8 дни след акта си правех тест и беше отрицателен,след 2 седмици отново и пак беше отрицателен но си внушавам че имам симптоми!Та въпросът ми е :Има ли реално шанс да съм бременна???И колко дни след закъснение АГ може да го установи???

# 1
  • Мнения: 254
пусни си кръвен тест

# 2
  • Мнения: 7 723
Чакай малко сега...
По мои изчисления то дори все още не ти е закъсняло, нали?
...или греша? Thinking

# 3
  • Мнения: 2 374
Чакай малко сега...
По мои изчисления то дори все още не ти е закъсняло, нали?
...или греша? Thinking

Ми да щом овуацията е била на 26 значи,че цикълът не закъснява.....нещо се обърках newsm78
А по въпросът-възможно е да....

# 4
  • Мнения: 1 367
Нямам никаква представа дали може да си бременна.Във всички случаи,ако го искаш,ти го пожелавам.По втория въпрос-има тестове,които отчитат два-три дни след зачеването,поне доколкото съм чувала.Но наистина кръвният тест е по-сигурен.А дали не си внушаваш,че имаш симптоми?Аз лично отидох на лекар десетина дни след закъснението.Бях почти 100 процента сигурна,но исках да ми потвърди.Преглед с ехогаф действително потвърди бременността.

# 5
  • Мнения: 27 524
Възможно е, но супер минимален е шансът. Не се притеснявай, едва ли е станало. Кога трябва да ти дойде?

# 6
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Няма реално шанс да си бременна.

Само не разбрах с какво да ти помогнем ?  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 374
Не. Няма реално шанс да си бременна.

Само не разбрах с какво да ти помогнем ?  newsm78

Моя приятелка с която излизам всеки ден забременя (да и е живо и здраво детенцето),никога мъжът и не е свършвал в нея подчертавам Никога и въпреки това се случи,така че е напълно възможно.Няма невъзможни неща в тоя живот.

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Няма реално шанс да си бременна.

Само не разбрах с какво да ти помогнем ?  newsm78

Моя приятелка с която излизам всеки ден забременя (да и е живо и здраво детенцето),никога мъжът и не е свършвал в нея подчертавам Никога и въпреки това се случи,така че е напълно възможно.Няма невъзможни неща в тоя живот.

Предполагам, че преди това си е направила 2 теста за бременност, които са били ОТРИЦАТЕЛНИ...
Няма невъзможни неща, но говорим конкретно за случая   Laughing

# 9
  • Мнения: 7 723
Не. Няма реално шанс да си бременна.

Само не разбрах с какво да ти помогнем ?  newsm78

Моя приятелка с която излизам всеки ден забременя (да и е живо и здраво детенцето),никога мъжът и не е свършвал в нея подчертавам Никога и въпреки това се случи,така че е напълно възможно.Няма невъзможни неща в тоя живот.
Знаeх си аз, че е вирусно, ама ей на- никой не ми вярва Mr. Green Crossing Arms Joy

# 10
  • Мнения: 505
Купи си тест от аптеката.

# 11
  • Мнения: 2 374
Не. Няма реално шанс да си бременна.

Само не разбрах с какво да ти помогнем ?  newsm78

Моя приятелка с която излизам всеки ден забременя (да и е живо и здраво детенцето),никога мъжът и не е свършвал в нея подчертавам Никога и въпреки това се случи,така че е напълно възможно.Няма невъзможни неща в тоя живот.
Знаeх си аз, че е вирусно, ама ей на- никой не ми вярва Mr. Green Crossing Arms Joy

щоо,да не би и да забременя така без да хвърли хайвера?..... Joy

# 12
  • Мнения: 2
Току що си направих още един тест:отрицателен!Не знам дали ми се плаче или се радвам....Ще изчакам още няколко дни и ще отида на АГ, а за въпросите:трябваше да ми дойде вчера!Благодаря Ви много за отговорите, наистина ми помогната, скискайте палци на АГ-то да стане това, което трябва

# 13
  • Мнения: 8 242
Току що си направих още един тест:отрицателен!Не знам дали ми се плаче или се радвам....Ще изчакам още няколко дни и ще отида на АГ, а за въпросите:трябваше да ми дойде вчера!Благодаря Ви много за отговорите, наистина ми помогната, скискайте палци на АГ-то да стане това, което трябва
На АГто още нищо няма да се види.. много е рано. Трябва да имаш ПОНЕ 2 седмици закъснение.
Щом сега тестът ти е отрицателен (вече месец след случаката) - значи не си бременна.
Голяма паника  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 746
Моя приятелка с която излизам всеки ден забременя (да и е живо и здраво детенцето),никога мъжът и не е свършвал в нея подчертавам Никога и въпреки това се случи......

 Joy Joy Joy  хм, дааа, явно някой е помагал на мъжа и в бебеправенето Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт