не разбирам ???

  • 3 732
  • 55
  •   1
Отговори
не мога да ви разбера защо всички гракнахте срещу мене аз си мислех, че като сме жени ще се защитим, а вие гракнахте срещу ми той прочете всичко дето писахте и с вирнат нос ми каза : "Видя ли майките какво написаха - защитиха ме , видя ли аз съм прав , няма да се женим " ! много ви благодаря на всичките до една които писахте по темата ми  !!!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 434
Що му даваш да чете? Съветите бяха за теб, но все пак хубаво,че е прочел човека.Да знае с какво се захваща.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За коя тема става на въпрос? Embarassed

# 3
дори сега отиде на рожден ден на приятел и ме остави сама да стоя вкъщи !

# 4
# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кажи коя е темата?

# 6
темата е не иска и е пусната от мене меа днес !

# 7
  • Мнения: 940
Божеееееееееее, божеееееееееееееееее

Дай му пак да прочете какво ще ти напиша, защото много ме беше яд като четох темата ти, а беше вече заключена.

Ние се познаваме от 8 години, от 2 живеем заедно. Женени ли сме? Не сме. Защо? Защото това не е най-важното. На мен си ми викат госпожа и аз се дразя (малко съм едричка  Joy) Изобщо не се обръщам даже. Аз съм си госпожица и може и такава да си остана, още не сме твърдо решили дали да подписваме или не.

Иначе имам една позната, в първия момент си помислих че тя пише. Обаче тя пише по-грамотно от теб за радост. #2gunfire

Иначе и тя е такава, на 26 е, момчето е на 27, само дето не е лекар-студент. На 4-тия месец го обсеби и се заговори за сватба. Ще видим докъде ще стигнат.

За някой жени това е единствения начин да задържат мъжа до себе си. За жалост...

Аз моя го задържам без брак и без дете.(все още). А рецептата е много проста--много обич и взаимно разбирателство.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 434
Меа, абе българка ли си ти? Нещо словореда ти като на чужденка?

Бисерите на Меа : Тук!

# 9
# 10
  • Мнения: 940
Кое е важно.....

А с печката какво стана.......сори, не се сдържах. Защо не можеш да я включиш?

# 11
# 12
  • Мнения: 940
Браво, значи сте го решили заедно.

Сега, ще спра с иронията. Обаче ти, ако се майтапиш и си ни накарала само да те четем и да се тормозим, много ще ти тежи после. Така че си помисли--шегуваш ли се или не.

Ако не, имам един съвет. Изчакай още малко. Спри да говориш за брак. Заживейте заедно. И после ще решавате.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Меа,ако бях на твое място,нямаше да живея с него,след като го харесваш и си допадате може да бъдете заедно и без да живееш в неговия дом.
Той ако има желание ще ти предложи брак,ако ли не всеки пътник си има влак.
Младо момиче си,не показвай ,че си му вързана в кърпа,бъдете си приятели,но всеки да си знае вечер леглото.
Знам,че звуча ,като някоя бабка,но мъжете трябва да бъдат поставяни винаги на дистанция,защото рискуваш да си загубиш времето,не всяко съжителство завършва с брак и семейство.
Нормално е като учи за лекар да не му е до брак и деца на този етап,а какво ще стане след това божа работа.

# 14
  • Мнения: 25 447
дори сега отиде на рожден ден на приятел и ме остави сама да стоя вкъщи !

Ееее, нали напираш да си омъжена? Свиквай!
Това е участта на всяка съпруга - да пази домашното огнище, да дундурка децата, да чисти, да плете, да врътка баници във фурната, докато съпругът ѝ, като всеки уважаван мъж, купонясва някъде с приятели и курви.
А като се върне пиян и омазан с чуждо червило, да ѝ хвърли един бой заради писналите му колбаси в тигана и полусуровата баница...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт