Добър онколог Варна

  • 45 910
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте,

Ще съм много благодарна, ако някой ми препоръча добър лекар онколог във Варна. Специалността му трябва да бъде в областта на гръдната хирургия. Хубаво би било, ако прави преглед на ехограф, че имам някои притеснения Sad.
Благодаря за всеки отговор предварително.

# 1
  • Мнения: 48
Аз бих ти препоръчала Д-р Хинев.Преглежда в окръжна болница с направление

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
nikksan , верно ли? къде в Окръжна? в онкологията ли?

гинекологът, при когото ходя, преди година ми препоръча д-р Хинев, но ме прати в частния му кабинет. така и не отидох Confused. нямам оплаквания, искам само един профилактичен преглед и затова ако работи със ЗК мисля да изпрося едно направление от джипито.

благодаря ти предварително за отговора  bouquet

# 3
nikksan, благодаря ти искрено за помощта  smile3525. Ще се възползвам от препоръката и ще потърся координатите на този лекар.

# 4
  • Мнения: 48
Др.Росен Хинев
хирург-онколог
0888 536 702

Звъннете и го попитайте къде преглежда в момента

# 5
Частният кабинет на д-р Хинев в момента се намира на адрес: ул."Ген. Столипин"55, а иначе преглежда с направление в сградата на спешното отделение на 4 етаж, където е гръдна хирургия. В частният си кабинет е от 15 до 17 часа, а в болницата е сутрин от 8:00 ч.

# 6
  • Мнения: 274
Д-р Денислав Белинов-Онкологията в Окр. болница.Вторник и сряда преглежда с направление, мисля, че беше от 14ч.

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
Частният кабинет на д-р Хинев в момента се намира на адрес: ул."Ген. Столипин"55, а иначе преглежда с направление в сградата на спешното отделение на 4 етаж, където е гръдна хирургия. В частният си кабинет е от 15 до 17 часа, а в болницата е сутрин от 8:00 ч.

инфо то вчера:
д-р Хинев преглежда с направление в 4ДКЦ само във вторник от 14 до 16 часа, а в спешния център на мен ми казаха, че преглежда сутрин от 8 до 10 часа.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 613
коя е 4 ДКЦ, личната ми лекарка ми даде направление и ме прати при него, но каза че преглежда в поликлиниката към Окръжна. Вярно ли е? И някой има ли телефон на регистратура там за записване на час, че да не звъня на човека по GSM-а

# 9
Аз те съветвам да отидеш при Д-р Денислав Белинов. Имам телефона на Онкологията в кв."Аспарухово", ако имаш интерес ще ти го дам. Не знам Джи Пи-то ти при кого те е пратил, но аз съм много доволна о този лекар. До скоро и аз се чудех при кого да отида и на кой да се доверя. Сега споделям опита си. Много е внимателен човека. Работи също така и в мед. център "Дария", но там е с платен прием, адреса е на ул."Панагюрище"2/гр.Варна/ , тел. там е:052/631126. Също така работи и с Д-р Давидков, но там цените са високи, въпреки че ако можеш да си ги позволиш, отиди там, защото апаратурата му е много добра, на мен Д-р Давидков ми откри фиброаденом-а и той ме насочи към Д-р Белинов. Успех ти желая и горе главата!

# 10
  • Мнения: 675
И аз търся добър онколог при който да отида на профилактичен преглед.
"Violeta kovacheva",при вас фиброаденома с какви размери е?

# 11
Малко късно Ви отговарям, но скоро не съм чела форумите по тази тема. Беше малък, но аз се реших и си направих операция. Не болеше, вече нямам и белег.

# 12
  • Мнения: 152
 Здравейте ! И аз имам нужда от добър онколог за гърдите. Имам някакво уплатнение и ходих при доктор Нешкински - той каза че може да се изчака малко до пролетта , но аз искам да се консултирам с онколог. Моля споделете мнения за лекари във Варна и евентуално координати.Благодаря много !  bouquet

# 13
  • Мнения: 10
Хинев и само Хинев.Аз ходя често при него на прегледи ,както и майка ми ,която и оперира преди няколко години.Освен,че го ценя като специалист ми харесва и отношението към пациентите,което особено в онкологията е  важно.Успех!

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
още един глас за д-р Хинев Peace
ходих при него за първи път октомври и съм безкрайно доволна. мисля,че е повече от добър специалист и ще остана негов пациент. аз ходих в частния му кабинет на ул. Генерал Столипин 55.

Общи условия

Активация на акаунт