Дебели зимни дрехи помагайте

  • 4 484
  • 16
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Здравейте мами,

Мноооого отдавна не съм писала тук, но имам нужда от вашата помощ и не се съмнявам, че ще я намеря.

Значи интересувам се от магазини за кожи - кожени палта с косъм, но не само за големи, а и за деца. Дъщеря ми е на 6г и за нея ще трябва да взема дебело кожено палто. Също така се интересувам и от кожени шапки с косъм за големи и малки.

Интересуваме още магазин, ако знаете където мога да намеря ботуши, но искам нещо качествено - с дебела подметка, шити и много, много топли - това за дъщеря ми.

Също, ако може да ме ориентирате за дебели, много подплатени панталони, както и за хубави дебели чоропогащници.
И дебели качествени пуловери.

Всичко това за 6г дете.

И тези неща мога ли да ги намеря в началото на септември.

Благодаря ви за отделеното време  bouquet

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
 Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 127
Liorena, и аз съм на тази тема, че в началото на септември стягаме куфарите за Русия. Засега съм се спряла на едни кожухчета от естествена кожа, с къс косъм , че моята дъщеря на дългите козини се цупи, дразнят я по лицето. С такива кожухчета и шапки Варна е залята, има мноооого магазини, предназначени главно за руските туристи, така че провери и в София по тези магазини, на които пише "шубЬi". Цените са м/у 60-120 лева. За всичко друго зимно и есенно било още мнооооого рано. Whistling

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
nana_ts, и ние стягаме куфарите за Москва и затова пуснах темата.
Ох, знам ги във Варна тези магазини много добре, ама като нямам път към Варна Tired ooooh!...да му се невиди
В София ги няма точно такива като във Варна и много ме е яд.

# 4
  • Мнения: 1 102
За дебели зимни дрехи се сещам за Росигньол, а за ботуши много топли минала година гледах в Ессо, вътре естествена агнешка кожа, много съжалявам че не си ги купих от намалението.
Само че не знам дали септември ще ги намериш.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
много ти благодаря за включването.
дано в началото на септември да се справя. ooooh!

# 6
# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Jes, линковете са супер които си ми дала.
Има много хубави Ботуши

Благодаря много  bouquet

ако знаеш още подходя сайтове, ще съм благодарна.  bouquet

# 8
  • Мнения: 5
Момичета, ми вие като заминавате за Москва защо от там не си вземете всичко необходимо? Хем има огромен избор, хем кожата ще е кожа, а и за децата специално има много повече такива неща от тук?

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Момичета, ми вие като заминавате за Москва защо от там не си вземете всичко необходимо? Хем има огромен избор, хем кожата ще е кожа, а и за децата специално има много повече такива неща от тук?

Имаш ли идея за цените в Москва? Безумно скъпо е. Москва е един от най-скъпите градове.
Пиша си с една мама, която от 2 год е там и изрично ме предупреди за дрехите.
Но и без да ми беше казала, и през ум не ми е минавало да пазарувам дрехи в Москва.
Всичко оттук, и затова линковете на Jes са много полезни.
Но с палтата в София мисля, че ще ми е по-трудно в сравнение с избора във Варна например.

# 10
  • Мнения: 5
Да, доста често ходя в Москва, живяла съм там, а и имам много познати, които живеят там. От личен опит трябва да ти кажа, че там съм си купувала много хубави неща, които са ми били много по-евтини от тук. Особено, ако пък случайно попаднеш на намаление. Например топли зимни обувки с кожа, грайфери и т.н на CAT, каквито тук въобще не съм виждала дори бяха около 80 лв максимум, та взех дори 2 чифта - един на баща ми и един на моя човек. Да не говорим, че миналата зима като бяхме, дори така се получи, че си купихме 2 екипа, които в София струваха двойно по-скъпо.
Искам да кажа, че е много относително това със скъпотията там - да, скъпо е, ама и стандарта им е такъв, че си го позволяват. Но има и достатъчно магазини не като ЦУМ и ГУМ, където цените са абсолютно приемливи. Например като комплексите Мега.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Вика, благодаря ти информацията!  bouquet

# 12
  • Мнения: 5
http://www.megamall.ru/main.wbp

Това е един мол, в който има всичко. Аз като влезна там и направо забравям къде съм Simple Smile Ама имам огромни ограничения, до 20кг. в самолета на връщане. А да се плаща свръх багаж от там за тук е много скъпо и нямя смисъл, защото покупките излизат безценни Simple Smile
Не мога да отворя сега страницата да видя дали има някакви цени. Иначе можеш да се ориентираш за цени и от руския Laredute.

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
благодаря ти още веднъж!

# 14
  • Мнения: 2 700
Мисля, че скоро видях магазин за кожени палта с косъм на Патриарха, след Свети Георги, в посока Петте кьошета отдясно.  Не съм съвсем сигурна за мястото, но ми се върти, че аз умирах от жега и като видях кожите си казах "тези хора защо ли не затварят през лятото?"

Общи условия

Активация на акаунт