Заплатите в Асет Банк?!?

  • 10 055
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте!
Някой може ли да ми каже какво е заплащането в Асет Банк. Съпругът ми е одобрен за кредитен експерт в Ассет Банк в Габрово. Интересува ме се какви са заплатите там (след първите 6 месеца), взимат ли бонуси изобщо каква им е политиката при заплащането?

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 14:18 от ralid

# 1
  • София
  • Мнения: 23 036
Не знам какви са им заплатите, но това е банката, с която втори път като клиент не искам да имам каквито и да било взаимоотношения! #2gunfire

# 2
  • Мнения: 2 032
Рали, мъжът ти сливи в устата ли има?

На мен пък ми казаха, че в Асет Банк им плащат в натура: секс с подбрана кака по личен избор на кредитния експерт, а годишният бонус е покана за парти в имението на Х. Хефнер.
Да знаеш.










# 3
  • Мнения: 4 195
Алиса зла си Twisted Evil
току що, заради теб, Асет банка май остана без кредитен незнам си какво Sunglasses
Ралид, а той защо не е попитал тези неща на интервюто Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 370
Не съм я чувала даже тази банка. newsm78
Кой стои зад нея(или е шеф?)

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 252
Не мога да разбера откъде тая злоба- естествено че е питал знае на каква заплата започва интересува ме след това как вървят нещата със заплащането - някои банки имат бонуси 2 пъти в годината примерно, на други се увеличава заплатат на 6 месеца трети пък имат социални придобивки и т.н. има хиляди варианти. Казали са му че след 6 месец ще му бъде увеличени заплатата и това е без допълнителни уточнения. Затова поисках малко инфо ако някой може да ми каже.
Благодаря все пак поне знам къде да  не се обръщам за помощ вече.

# 8
# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506

Как не знаеш нашата пътеводна светлина, самият Младен Михалев - Маджо  ooooh!

# 10
  • Мнения: 10 983
ralid, от време на време ходя в габровския клон на Asset Bank и установих, че винаги когато съм там, други посетители освен мен няма. Едва ли причината за това е мен. В нашия град май няма друга банка без банкомат и с толкова малко персонал. Надявам се това да няма нищо общо с бонусите и размера на заплатите. Rolling Eyes
Успех на мъжа ти.

# 11
  • Мнения: 6 607
ralid, от време на време ходя в габровския клон на Asset Bank и установих, че винаги когато съм там, други посетители освен мен няма. Едва ли причината за това е мен. В нашия град май няма друга банка без банкомат и с толкова малко персонал. Надявам се това да няма нищо общо с бонусите и размера на заплатите. Rolling Eyes
Успех на мъжа ти.
И аз съм със същите впечатления от русенския клон.

# 12
  • Мнения: 674
Ще взема бруто между 650 и 850 лева.
Иначе банката май е на СИК...

# 13
  • Мнения: 4 195
Рали хайде да не се обиждаме, чак пък злоба Rolling Eyes
По - спокойно, просто задаваш въпросите си така, все едно мъжа ти грам и не е попитал за какво и за колко ще работи. Грешката си е негова, не наша, за да се нервираш. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 23 036
По мое скромно мнение тази банка не вдъхва грам доверие! За зла участ имах вземане-даване с нея, миналата година продадох един имот и купих друг, та по стечение на обстоятелствата се излъгах да се съглася с купувача да си направя сметка там. Когато се наложи да тегля парите, се оказа че нямат компютърна мрежа между отделните клонове и е пълно информационно затъмнение. А и клиенти почти няма - аз бях единствената в софийската централа!!! После разбрах за какво иде реч и кой е собственика... и връзката му с фалиралата навремето Първа частна банка.... Дано съпругът ти да е доволен от работата си там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт