Спешно ми е необходимо инфо!

  • 780
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Мами, моля кажете ми имате ли опит с резервации през www.posoka.com!
направих резервация за Мармарис от 7/09, но не ми потвърдиха цял ден и реших да се обадя да проверя какво става. Отговориха ми, че търсели самолетни билети. След около час ми се обадих да кажат, че имало извънреден полет един ден по-рано и ако искам да ми запазят билети, трябва да платя веднага. Сега ми възникан въпроса, дали няма да си остана с багажа на летището с несъществуващ полет. На едни притяли им се случи на нова година.
Моля, ако имате информация да ме уведомите! Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 231
Не мога да ти отговоря, конкретно на въпроса, но защо не използваш някоя истинска туристическа агенция, която е сигурна:
Алфатур, Алма Тур, Алма холидейз, Он травел, Бохемия, Аква тур, Бутик травел или някоя друга утвърдена. Никъде не искат да платиш веднага, а само да капарираш. Това малко ме озадачава newsm78

# 2
  • Мнения: 419
Предложението всъщност се оказа на Он травел, а Тайфун са само посредници. Благодаря ти все пак!

# 3
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Посока е 'истинска' туристическа агенция, те са посредник на Он Травел и така или иначе, ако се спреш на тях и си платиш ще пътуваш и там ще бъдеш с Он Травел.
Аз именно през Посока бях в Мармарис на море, но не са ми искали да плащам всичко, а само капаро. Редно е около 10-ина дни преди датата на заминаването да ти кажат да си доплатиш остатъка от сумата...това и на мен ми е странно...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт