За цветята, подарени без повод...

  • 5 144
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 054
Мислех си, колко ли жени получават цветя без повод? Не е задължително да е всеки ден, но получавате ли въобще, колко често, получавали ли сте някога, кога спряха мъжете ви да ви подаряват цветя ей така, защото са минали покрай цветарския магазин на път към вкъщи? Ако не ви подаряват мъжете ви това дразни ли ви, иска ли ви се да се сещат да го правят?
Сетих се, защото с приятеля ми живеем от малко повече от 6 месеца заедно, а имаме връзка от почти 3 години и половина и все се случва да се върне с роза от работа... пътувам често до София, и последния път заварих букет в кухнята... ама си мисля, че още сме толкова в началото и за това още се сеща.... Споделете и вие?   bouquet 

# 1
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Добре ,че има дата 8-март.Моят мъж не ми подарява цветя, но и аз не му се дразня.

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Всяко подаръче без повод е приятно. Не си падам много по цветята, но един шоколад, книга или нещо подобно ме радват. Не очаквам да го прави и затова изненадата е още по-приятна.

# 3
  • Мнения: 50
Всеки жест на внимание бил той цвете или малко подаръче е приятен . Моето мило винаги успява да ме изненада с нещо . Нищо , че са минали вече 14 години откакто сме заедно .

# 4
  • Мнения: 125
Не ми подарява цветя без повод. Но бях наясно, че ще е така и не ми е никакъв проблем.

# 5
  • Мнения: 4 965
Често се сеща да ме изненада - не е задължително да са цветя (няма навик да купува разкошни букети, но често на прибиране ми носи я разцъфнала клонка, я набран специално за мен и лично от него букет някъде по пътя - примерно, на прибиране от командировка; букет от градината и т.н.). Задължително след командировка ми носи някакви дребни подаръци - шоколад, парфюм. През седмицата понякога носи някакви лакомства или дребни подаръчета (примерно, някоя фигурка, която му е направила впечатление). Радва ми душата...

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Да, често ми подарява цветя без повод.

Много е мило Heart Eyes

Предпочитам спонтанно откъснато и подарено без повод цвете, пред най - натруфения скъп букет.

# 7
  • Мнения: 183
Винаги е приятно, да получиш цвете.

При специален повод, някак си очакваш..

А  тези, които са ми подарени без повод, ме правят особено щастлива. Grinning

# 8
  • Мнения: 71
Обожавам цветя без повод!!! Даже да е, както azaf каза, клонка или някое плевелче ( много харесвам магарешки бодил като цъфне  Embarassed - то на инато магаре като мен какво друго да му хареа ама айде  Mr. Green ).
Колкото до "половинката" - в началото подаряваше, после спря, взе на практичен да ми се прави. Е говорих, говорих.... намеквах, натъртвах... сега ден през ден букети ми мъкне ама късноооооооо.....

# 9
  • Мнения: 46 434
Не обичма мъртви цветя, нито да подарявам, нито да получавам, мъжът ми го знае и не носи, дори, когато имам празник.

# 10
  • Мнения: 278
Моя никога не ми подарява цветя. На един рожден ден се прибра късно от работа с един "смешен" букет, както той се изрази. Много пъти съм го питала защо не ми купува цветя, не е задължително да са опаковани, все пак минава покрай пазарчето за цветя след работа, но нищо не ми отговаря.
Когато бях малка много обичах да подарявам без повод цветя на мама, и сега го правя, но по-рядко. Фразата беше: Честит 11-ти август /споменавам датата на която подарявам цветето/, тя ме пита: Какъв ден е днес? отговора е: Деня в който ти подарявам това цвете ... Понякога се е случвало и по 3 пъти на ден да се размотавам из градината да правя букетчета и да й ги подарявам със същите думи.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 71
Когато бях малка много обичах да подарявам без повод цветя на мама,...


 Peace

# 12
  • Мнения: 1 731
Не помня откога не ми е подарявал цвете.Аз не обичам тия с целофаните ,предпочитам саксийка,поне ще си го гледам .Но и такова не е подарявал.Не му се сърдя .Мъже ,какво да ги правиш? Hug

# 13
  • Мнения: 388
Случвало се е и аз много обичам. Но не се дразня като не го прави - обстоятелствата са такива, че работим на едно място и все сме заедно - няма кога да мине през магазина зацветя и аз да не съм с него  Sad

# 14
  • Мнения: 87
подарява ми някое и друго цвете без повод, но не толкова често, колкото ми се иска.
 
иначе си имам една голяма драма- много, ама наистина много харесвам букетчетата на бабите на попа. и толкова много съм го споменавала, намеквала, подмятала, натъртвала, троскала и даже процеждала през зъби...ама не и не. ето вече повече от 4 години сме заедно, ама грънци. никога не съм получавала такъв букет.   bouquet

zorika, подсети ме нещо много важно, отдавна не съм подарявала цвете на мама, срамота!

Общи условия

Активация на акаунт