Боженци - избягвайте Парлапановата къща

  • 2 258
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Хайде, ще подмина лъжата през туроператорската фирма, че в цяло Боженци няма свободна двойна стая и въобще нямаме друг вариант освен да наемем апартамент в Парлапановата къща. Така или иначе исках да съм сигурна в резервацията, та преглътнах двойната цена.
Исках да ми хареса, та не обръщах внимание, че не се чисти стаята. Преглъгнах и неотопляемия "басейн" - ще мине за планински вир, е, малко хлориран.
Но това, че прозорците на въпросния апартамент се отварят точно към масите от механата - и то не над тях, а на същото ниво и на метър разстояние! Вечер всеки по-шумен разговор от тези маси ти е на главата.

При следваща почивка в селото определено ще избягвам и Парлапановата къща, и останалите три на същата фирма - Шарлапов, ако не греша. Лошото разпределение (резултат от печалбарско усвояване на сградата) ми развали настроението, а накрая персоналът се държа просто зле.

# 1
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
...а имаше и пост за лошо обслужване и в х-л Божена...после искаме от туризъм пари да изкарваме  #Cussing out Боженци ми е от най-любимите места, но тази година май имаме във форума добри отзиви предимно за чужбина...
Съжалявам, че си прекарала лошо, аз обикновено ползвам там къщите , които са на дружеството /не е Балкантурист, а нещо такова/, имат офис точно с/у галерийката на вфода на селището-много съм доволна Peace

# 2
  • Мнения: 721
Мда, за Божена аз писах....абе какво им става на тези хора?????? Скоро така ще има западне бизнесчето, че ще се чудят какво да правят. Не знам, но не се ли усещат Thinking

Общи условия

Активация на акаунт