След кърмене 1г.и 7м синът ми се отказва сам

  • 758
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 792
Здравейте майчета.
Искам да благодаря на всички в този форум, беше ми изключително полезен. Благодарение на него се кърмихме изключително 7 месеца, след което бавно се захранихме и комбинирано кърмихме до началото на месец Юли тази година. Оттогава синът ми проявява признаци на отбиване, а от една седмица отказва да цока и на лягане като му давам да цока се държи сякаш му се повръща и предпочита да се гушкаме и заспиваме, а не кърмим. Беше пристрастено кърмаче, мислех че ще се кърмим до 5 години, но явно той мисли другояче. Предполагам, че така че по-добре, но все пак ми е малко тъжно, предполагам че ме разбирате ...
Поздрави и най-добри пожелания на всички, както и дълги години форума да ни дава полезна информация.

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито! Поздравления за безпроблемното отбиване! Все пак децата порастват, понякога преди ние да сме подготвени за това. Много щастливи и двамата да сте занапред!

# 2
  • Мнения: 162
Дано и моя син се откаже така лесно както твоя, засега няма такива признаци, даже това му е основната храна. Всички вече ме гледат като извънземна, но на мен ми е добре на него още повече и така ще си караме  Laughing

# 3
  • Мнения: 149
О, толкова обнадеждаващо звучи!  bouquet

Дано и моя син се откаже така лесно както твоя, засега няма такива признаци, даже това му е основната храна.

И ние така

# 4
  • Мнения: 487
Честито безпроблемно отбиване!   bouquet Simple Smile
При нас нещата май вървят към мазане с горчивото. Вече ми омръзна да суче по 10 пъти през нощта...

# 5
  • Мнения: 864
Честито безпроблемно отбиване! 
Ще видим и при нас ли ще е така,защото сме много,много пристрастени.

# 6
  • Мнения: 6 441
Честито за лекото отбиване!

А да те попитам-как реши въпросът с кърмата?Постепенно ли си спря или....Защото и ние май се отбиваме от скоро,правим го постепенно,но ме е страх да не сбъркам някъде  Thinking

# 7
  • Мнения: 13 792
Благодаря на всички за подкрепата. Желая и на вас такива "образцови" кърмачета.

de4ko на година и три се кърмихме задължително 4 пъти на ден и нощем. Премахнахме нощните хранения едва на година и 5 месеца, никога не съм и мислила че ей така за няколко седмици нещата ще си тръгнат в нормалното русло.

Groznoto_pate
Имах много кърма, но не исках да цедя. Имам и "лоши" срещи с бромкриптина затова не посегнах и към него. Направих както предния път когато спирах кърма , купих си камфор на прах и три дена нощем спях с него в сутиена. За три нощи гърдите ми се смалиха видимо. Сега и да имам кърма- а сигурно имам -нито се подуват нито ме притесняват...

Общи условия

Активация на акаунт