как да сгъна количка chicco pick up?

  • 666
  • 3
  •   1
Отговори
приятели ни подариха своята количка chicco pick up. стовариха я на път за морето и продължиха. на магия я разтворих, но сега не мога да я сгъна и се чувствам като голям идиот (а и се притеснявам да не съм я повредила при разгъването). може ли някой да помогне с инструкции?

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
ами аз имах лола която е копието на пикапа и би трябвало начина да е един - заставаш зад количката, натискаш двете копчета отпред на дръжките и едното отстрани на дясната май беше и сгъваш.....трябва да понаместиш колелата по-удобно е да са застопорени и плата докато щракне...дано съм уцелила и начина да е същия...

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2269135 ей това червено копченце имам предвид, както и черното над него отпред на дръжката, от което трябва да има още едно такова от другата страна....

# 2
получи се! много ти благодаря  Hug.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Моля Simple Smile
а за разгъването някъдепод гюрука при ме имаше една пласмасова джаджа, където щраква, та като я натиснех към рамката и се отключваше и после с една ръка се разгъваше,пак от дясно...даже май на горната снимка и тя се вижда, беше всъщност много лесна откъм сгъване и разгъване....

Общи условия

Активация на акаунт