търся хубав козметичен салон в София?

  • 5 055
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте мили мами. моля да ме извините ако вече има такава тема, но моля за съвет къде  в софия има хубав козметичен салон? Нямам претенции за цените, само да са добри козметичките, да не правят рани, да работят с хубави продукти. Омръзна ми да си давам парите и да не получавам желания ефект, дори за почистване на лицето. Кожата ми е нормална със смесен тип зони и като отида на козметик ефекта е само за деня. Така завиждам на публичните личности /певици, манекенки ако щете и др./ на които кожата им изглежда страхотно чиста. Приемам съвети всякакви. Мерси много.

# 1
  • Мнения: 31
Здравей!  Wink
Преди седмица и аз търсих добра козметичка, защото исках хубаво почистване на лицето преди сватбата ми. Не знам дали е правилно тук в темата да напиша името и адреса на салона... ако някой от модераторите реши нека изтрие информацията Wink Просто останах доволна , работи с хубава козметика и е внимателна, хубаво ми изчисти лицето. Не взима скъпо.. смисъл и в други салони са ми взимали толкова за почистване- 25 лв.  И за кола маска взима доста евтино.. не очаквах  Rolling Eyes
Казва се Албена Тодорова , Салон за красота Тони Мерджанов , бул."Македония"46, ет.1, тел. 952 23 15
Телефона на жената е 0898 90 93 34 .
 Има вероятност да е в отпуска, но не знам дали в салона има и друга козметичка , мисля,че е само тя. newsm78
 Само веднъж съм ходила и не знам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 473
мерси много.

# 3
  • Мнения: 382
Здравейте,
в тази тема не е писано от доста време, както ме информира системата, но тъй като не знам как да започна нова  newsm78, ще пиша тук. Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете с отговорите си  Hug
Търся добри: фризъор (за класическо подстригване, без някакви модни изтънявания, и изсушаване или изправяне със сешоар, а не с преса, и "на четки" пак със сешоар), козметик (за почисване на лице и вежди и цяла кола маска), както и салон за лазерна епилация с лекар дерматолог и нормални цени в София, може и да не са в един и същ салон. Няма значение от местоположението им, по-важно за мен е да са наистина добри специалистите, работещите в тях.
Моля ви, да ми дадете координати и информация за такива салони, ако сте останали доволни от услугите на специалистите им Praynig
Живея в Красна поляна, бул. Вардар и в района има няколко салона, но нямам време да пробвам с риск да не получа желания резултат.


# 4
  • Мнения: 195
И аз така, търся салон за лазерна епилация, никога не съм  ходила, а и на козметик не ходя много много та сега съм в голяма чуденка, някой ако може да помогне ще съм му много благодарна...   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз търся козметик, който така да ми почисти лицето, че да си чувствам порите чисти поне за 24 часа след процедурата. Кожата ми е абсолютно безпроблемна и точно за това се чудя - много ли е трудно да се постигне???

# 6
  • Мнения: 50
 Simple Smile Много търсещи станахме в тази тема  Grinning Аз искам да се присъединя към запитване за козметик в София за кола маска (крака, триъгълник и т.н.). Най-добре да е в центъра, страх ме е да отида при случайна, особено за триъгълник като се има предвид, че никога не съм си правила и ще е хубаво да е добра.

Общи условия

Активация на акаунт