как да разбера дали съм бременна

  • 16 876
  • 25
  •   1
Отговори
Цитат
imam predvid za simptomite kakvi 6te sa purvona4alnite.. Cry


имам предвид за симптомите какви ще са първоначалните



------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 15:10 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 487
Тест за бременност или за по сигурно преглед при гинеколог.

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Като си направиш тест за бременност  Sunglasses
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Peace

# 4
  • Мнения: 2 731
Като си направиш тест за бременност  Sunglasses
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Peace
Peace.Пожелавам ти да е само фалшива тревога

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
Зависи от бременността, от никакви, до множество може да са симптомите.
Най-сигурния е закъснението или леко кафеникаво не постоянно кървене в дните на очакваната менструация.

Иначе казали са ти. Купи си тест. Другия вариант е да направиш кръвен тест.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 185
Момичетата са ти казали.

Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Аз не разбрах защо решихте, че момичето иска аборт? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
Може би заради иконките....

А може би е имало нещо дописано, гледам, че е коригиран първия пост....

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Положителен домашен тест, положителен кръвен тест, положителен резултат при преглед с ехограф...

# 9
  • Мнения: 119
закъсняла менструация,напрежение в гърдите-болезнени и др.
Зависи от бременността, от никакви, до множество може да са симптомите.
Най-сигурния е закъснението или леко кафеникаво не постоянно кървене в дните на очакваната менструация.

Иначе казали са ти. Купи си тест. Другия вариант е да направиш кръвен тест.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 789
Тест за бременност - уринен или кръвен, за по-сигурно. Ако са положителни- преглед при гинеколог. Другото си е чиста проба гадаене Naughty

# 11
  • Мнения: 518
Ами с тест най-добре. То може и да нямаш симптоми. Аз например не съм имала такива - не ми се е гадило, не съм повръщала, нито световъртеж, нито запек, изобщо нищо характерно за бременността. Само подути крачета към края. Иначе още преди да разбера, че съм бременна си ме болеше корема все едно ще ми дойде, но 10 дни по-късно разбрах, че скоро няма да стане това Party

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Тест, разбира се. Не бих разчитала на симптоми- при втората ми бременност такива се проявиха чак след 6-7 г.с.

# 13
  • Мнения: 4 784
Не е задължително да имаш симптоми. Има жени, които доста късно разбират за бременността си, поради липса на симптоми.
Гаденето при мен, като симптом на бременността се прояви към втория месец.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 185
О, съжалявам! Аз иконките ги разтълкувах като искам да имам симптоми на бременност, но не ги разчитам!

Общи условия

Активация на акаунт