Има ли фенове на Хата - Йога?

  • 1 035
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
От малка се интересувам от този комплекс от упражнения и начин на живот - здравословно хранене, релаксация, медитация ... Практикувайки тези упражнения, човек се чувства здрав, в кондиция ...  те са много полезни за ставите, мускулите и цялостното развитие на организма! Намаляват телесното тегло, подобряват кръвообръщението ...

# 1
  • Мнения: 1 386
Аз съм фен на Хата-Йога!
Преди съм се занимавала доста,после прекъснах,но сега пак поднових заниманията.Засега само асани правя-сутрин"Суря Намаскар,а след обяд един комплекс от асани.Пробвам и по малко пранаяма и мудри.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 15:30 от Happy2

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 2 343
И аз проявявам интерес

# 5
Отдавна се интересувам от йога. Търся съмишленици
---------------------------------------------------------------------------

От малка се интересувам от този комплекс от упражнения и начин на живот - здравословно хранене, релаксация, медитация ... Практикувайки тези упражнения, човек се чувства здрав, в кондиция ...  те са много полезни за ставите, мускулите и цялостното развитие на организма! Намаляват телесното тегло, подобряват кръвообръщението ...

# 6
Отдавна се интересувам от йога. Търся съмишленици
fmk@abv.bg  Иво
---------------------------------------------------------------------------

От малка се интересувам от този комплекс от упражнения и начин на живот - здравословно хранене, релаксация, медитация ... Практикувайки тези упражнения, човек се чувства здрав, в кондиция ...  те са много полезни за ставите, мускулите и цялостното развитие на организма! Намаляват телесното тегло, подобряват кръвообръщението ...

# 7
  • Мнения: 141
Ако някой се интересува да погледне линковете в подписа ми.

# 8
  • Мнения: 2 343
Najda, много благодаря!
Тук има много неща http://englishtips.org/index.php

Общи условия

Активация на акаунт