ЧРД на NellyDi

  • 1 160
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
•Ако щастието е птица, нека никога не спира нейния полет.
Ако живота е път,нека винаги да вървиш
Ако любовта е море, нека никога не видиш бряг.
Денят е твой, и твой е всеки следващ ден -
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

# 1
  • Мнения: 154
Честит празник, Нели!!!  bouquet
Да си жива и здрава,
много обичана и щастлива!!!

# 2
  • Мнения: 291
Честит празник,Нели!!
Незнам какво да ти пожелая, освен здраве и само положителни емоции:)
Ти си една щастлива жена с прекрасни мъже ,нека все така те слушкат  и обичат!!! Hug

# 3
  • Мнения: 1 895
Честито, дарлинг! Нестихващ ентусиазъм и положителни емоции ти желая! Наздраве за теб и  готината ти челяд, която да ти върне многократно цялото търпение и любов, с която я обграждаш  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 638
ЧРД, мила Нели!

Бъди здрава, усмихната и много, много щастлива! И най-обичаната майка и съпруга!



# 5
  • Разград
  • Мнения: 518
Нели, честит рожден ден! Много да те слушат и да те обичат всички в къщи!!!

# 6
  • Мнения: 7 803
честито и от нас на патерица  Hug

# 7
  • Мнения: 2 950
Нели, честит рожден ден на патерица!
       smile3525 smile3525 newsm51 smile3525

      bigdance2 newsm59  bigdance2

Пожелавам ти всички мъже около теб да те обожават и най-големият да ти направи едно момиченце!   love001

# 8
  • Мнения: 431
Нели, Честит рожден ден! Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана майка и съпруга!

# 9
  • Мнения: 517
Честит рожден ден "на патерица" и от мен. Желая ти много положителни емоции и да си все така жизнерадостна и дейна  bouquet  bouquet  bouquet 

# 10
  • Мнения: 770
Нелка, ЧРД със закъснение! Да си жива и здрава, щастлива и все така лъчезарна!
ПП Тази дата е значима и за нас - деня на сватбата ни!

# 11
  • Мнения: 1 165
Честит рожден ден, скъпа Нели. Да си здрава и много обичана от мъжете си. Бъди щастлива и все така позитивна. Целувки от нас.  Grinning

# 12
  • Мнения: 112
Нели, бъди здрава, много щастлива и обичана. Бъди все така всеотдайна и добра. Аз съм Милена, майката на близнаците Стилиян и Ивелина, които се родиха на 1.01.08г. Може би си спомняш.

# 13
  • Мнения: 1 895
Meл, всичките помним, дори те има в нашия списък на бебетата, но ти спря да пишеш Laughing

# 14
  • Мнения: 112
Много ми се искаше, но трудно се задържах на компютъра. Гледам бебетата сама и е доста трудно. А и те са много ревливи. До 3м. ме побъркаха, денонощен рев, а и сега не е по-различно. Целувки на всички.

Общи условия

Активация на акаунт